Головна » Усі публікації » Чемпіонат міста » "Алекс" та "Локомотив" перемагають у чемпіонаті Мукачева (ВІДЕО)
10:31
"Алекс" та "Локомотив" перемагають у чемпіонаті Мукачева (ВІДЕО)
Стадіони міста над Латорицею знову запрошують вболівальників футболу – триває чемпіонат Мукачева серед аматорських команд.

Днями відбулися поєдинки четвертого туру другого кола.

ФК «Алекс» - ФК «Транзит» 2:1

Першу пару суперників склали дві рівні за силою команди: фаворит турніру ФК «Алекс» та його суперник, що наполегливо «наступає на п’яти» - ФК «Транзит».

На перерву команди пішли з нульовим рахунком. А у другому таймі футбольна фортуна була прихильною до ФК «Алекс», який обіграв суперника з рахунком 2:1

ФК «ДПТНЗ» - ФК «Локомотив» 3:4

Друга пара команд порадувала вболівальників кількістю гольових моментів. Гра була емоційною, обидва тайми відбулися у швидкісному темпі, на тлі якого суперники будували атаки та намагалися пробити оборону й обіграти кіпера. В результаті поєдинку перемагає ФК «Локомотив» з рахунком 4:3

Відтак, лідером турнірної таблиці залишається ФК «Алекс», другу сходинку посідає ФК «Транзит»
Категорія: Чемпіонат міста | Переглядів: 743 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0