Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Анастасія Сірмай - чемпіон вищої ліги жіночого футболу України
21:16
Анастасія Сірмай - чемпіон вищої ліги жіночого футболу України
Ужгородська футболістка у складі харківського "Житлобуд-2" завоювала золоті медалі чемпіонату України.

23 червня, в завершальному 9-му турі Чемпіонату України серед команд вищої ліги «Житлобуд-2» виграв у харківського «Житлобуд-1» з рахунком 3:1 і став переможцем першості країни 2017 року.

«Житлобуд-2» вдруге став переможцем першості країни, заробивши 24 очки, вигравши всі 8 матчів. В їх складі виступає ужгородка Анастасія Сірмай, яка взяла участь у п’яти матчах (чотири в основі) чемпіонату.

«Житлобуд-1» посів другу сходинку турнірної таблиці з 19-ма очками, шістьма перемогами, одна нічия і однією поразкою. Третє місце у «Легенди-ШВСМ» із 17-ма очками, де виступає 17-річна мукачівка Надія Куніна. За сезон вона зіграла шість матчів (всі в основі) і забила один гол.

Загалом у чемпіонаті взяло участь дев'ять команд, які зіграли в одне коло з середини квітня до кінця червня.

У серпні команда «Житлобуд-2» в якості переможця Чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги 2016-го року вперше братиме участь у відбіркових матчах Ліги чемпіонів Європи.

Згідно кинутого жеребу українки потрапили до другої групи разом із "Олімпія" Клуж (ROU), "Хіберніан" (SCO), "Суонсі"(WAL). Десять переможців гурп відбіркового раунду і володар другого місця, який показав кращий результат в матчах з першою і третьою командами своєї групи 1 вересня братимуть участь у жеребкуванні 1/16 фіналу разом з 21 володарем прямих путівок. У плей-офф боротьба піде в форматі двоматчових поєдинків, перші з яких відбудуться в жовтні. «Житлобуд-2», як і Сірмай, є дебютантом Ліги чемпіонів.

Відбірковий раунд: 22-28 серпня