Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Анонс 5-го туру чемпіонату Закарпаття 2020
14:49
Анонс 5-го туру чемпіонату Закарпаття 2020
У суботу та неділю, 26-27 вересня, відбудуться поєдинки п'ятого туру чемпіонату Закарпаття.

Анонс 5-го туру чемпіонату Закарпаття 2020 Найбільш цікавим, з погляду інтриги, буде матч у Вільхівцях, де господарі всіма силами намагатимуться здобути першу перемогу у сезоні. Команда Шанти має позитивну статистику зустрічей з тячівцями, адже вибили їх із Кубку у чвертьфіналі 1:0.
 
Вперше після фіналу Зимової першості зустрінуться Середнє та Севлюш. Підопічні Ковача провели посеред тижня, як і половина команд чемпіонату, виснажливу кубкову гру, проте можливо вихід у фінал Кубку додасть впевненості середнянцям у протистоянні з Севлюшем, у якого останній візит на Автомобіліст залишив не найкращі враження.

Бужора після вильоту з Кубку спробує реабілітуватися перед власними вболівальниками і підтягнутися до лідерів.

Поляна не найкращим чином стартувала у чемпіонаті, що компенсує впевненою грою у Кубку. Вдома із доволі амбітним новачком вищої ліги підопічні Кондрі спробують показати свою кращу гру і поскоріше надолужити втрачене у чемпіонаті.


Вища ліга
27 вересня, початок матчів о 16:00


ФК «Середнє» – ФК «Севлюш» (Виноградів)
Арбітри: Козик Я., Грубінка І., Абель О., Красивов О.
Делегат – Кочетов В.І.

ФК «Бужора» (Іршава) – СК «Карпати» (Рахів)
Арбітри: Митровський М., Боднар С., Чучвич Ю.
Делегат – Козик В.В.

ФК «Поляна» – ФК «Ф. Медвідя-Бобовище» (Н. Давидково)
Арбітри: Шимон Ю., Гарлач І., Вовчанський І., Рущак В.
Делегат – Шитєв Й.Л.

ФК «Вільхівці» – ФК «Хуст»
Арбітри: Дьордь Н., Котубей П., Яцкович Ю.
Делегат – Бобаль М.М.


Перша ліга

Західна зона
26 вересня, початок матчів о 15:00

Група 1


ФК «В. Копаня» – ФК «Н. Коропець»
Арбітри: Лофинець В., Сухан М., Козик Я-молодший
Делегат – Попович І.І.

ФК «Заріччя» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна»
Арбітри: Федяй Д., Гал А., Котубей П.
Делегат – Головко І.С.

ФК «Боржавське» – ФК «Сільце
Арбітри: Дребужан С., Кочетов В., Бородайчук Я.
Делегат – Плеханов А.М.


Група 2

ФК «Карпати» (В. Коропець) – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – початок о 16:00
Арбітри: Гарлач, Шимон Ю., Рущак С. початок о 16.00.
Делегат – Кампов І.А.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Колос» (Іванівці)
Арбітри: Вовчанський І., Шкура В., Чучвич Ю.
Делегат – Кувік І.О.

ФК «Боржава» (Довге) – вихідний


Перша ліга

Східна зона
27 вересня, початок матчів о 15:00


Група 1

ФК «Беркут» (Бедевля) – ФК «Верховина» (Міжгір’я)
Арбітри: Гала М., Козик Я-молодший, Яцура Б.
Делегат – Жига Г.М.

ФК «Руське Поле» – ФК «Вишково»
Арбітри: Райда М., Лялюк М., Савко В.
Делегат – Шиц І.Т.

ФК «Гірник» (Рокосово) – СК «Тячів»
Арбітри: Федяй Д., Кіш Ф., Гал А.
Делегат – Жбора Г.В.


Група 2

ФК «Великий Бичків» – ФСК «Говерла» (Ясіня)
Арбітри: Лофинець В., Сухан М., Мондик М.
Делегат – Зайтлер Л.С.

ФК «Іза» – ФК «Карпати» (Дубове)
Арбітри: Дребужан С., Кочетов В., Бородайчук Я.
Делегат – Ряшко М.М.

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Терново»
Арбітри: Фула М., Шуба С., Сич О.
Делегат – Жолобович О.І.

 
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 424 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: