Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Анонс 6-го туру чемпіонату Закарпаття 2019
20:31
Анонс 6-го туру чемпіонату Закарпаття 2019
У неділю, 26 травня, пройдуть більшість матчів шостого туру чемпіонатів Закарпаття.

Анонс 6-го туру чемпіонату Закарпаття 2019
У центральному матчі 6-го туру Севлюш прийматиме новоявленого лідера чемпіонату, який в середині першого кола може вперше втратити свою позицію, адже для цього є всі підстави. Виноградівці через пропуск двох турів дали змогу іншим командам тимчасово вийти вперед та надалі від них не очікується ніяких поблажок. Дванадцять голів у двох матчах минулого сезону залетіло у ворота рахівчан, зараз очікується в рази менше, проте на виїзні очки їм розраховувати буде вкрай важко.
 
Середнянці лише поки вдома набирають очки, тож виїзд до Поляни, яка йде без поразок, не віщує їм нічого хорошого. В обох команд досить обмежений склад, де тренери можуть розраховувати лише на 11-12 гравців.
 
МФА з Бужорою у минулому сезоні так і не змогли виявити сильнішого, обидва рази розписавши нічию 2:2 та 1:1. Та все ж невелика перевага буде за господарями, які у середу відіграли свій останній матч "на Україну" в Луцьку, поступившись 0:1 Адреналіну.
 
Витязь прийматиме вдома аутсайдера з Дубового, три очки з яким дозволять знову повернутись на другу сходинку турнірної таблиці.

Початок матчів: юнаки – 15:30, дорослі – 17:00.

 
ФК «Витязь» (Концово) – ФК «Карпати» (Дубове)
Арбітри: Гала М., Бабенко Ю., Сухан М., Красівов О.
Делегат – Жига Г.М.
 
ФК «Поляна» – ФК «Середнє»
Арбітри: Дребужан С., Кочетов В., Савчинець В., Куля Б.
Делегат – Шитєв Й.Л.
 
ФК «Севлюш» (Виноградів) – СК «Карпати» (Рахів)
Арбітри: Райда М., Шопа Т., Рубей В.
Делегат – Бобаль М.М.
 
МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Бужора» (Іршава)
Арбітри: Митровський М., Горгош М., Волошин В., Касаткін А.
Делегат – Кампов І.А.
 
ФК «Вільхівці» – вихідний


Західна зона (неділя, 26 травня)
 
ФК «Сільце» – ФК «Н. Коропець»
Арбітри: Котубей П., Шуба С., Теремта А.
Делегат – Ряшко М.М.
 
ФК «Бобовище» – ФК «Фаворит» (Шишлівці)
Арбітри: Федяй Д., Кіш Ф., Теремта Й.
Делегат – Наскалов В.Б.
 
ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково)
Арбітри: Гарлач І., Боднар С., Біров М.
Делегат – Митровський М.І.
 
ФК «Боржавське» – ФК «Заріччя»
Арбітри: Сімку А., Алмашій С.
Делегат – Жбора Г.В.
 
ФК «Боржава» – ФК «Сокіл» (Кінчеш)
Арбітри: Лофинець В., Мазур І. Мондик М.
Делегат – Біров І.С.
 
ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Колос» (Іванівці) – матч відбудеться у смт Середнє
Арбітри: Дьордь Н., Рогач Я., Шкура В.
Делегат – Козик В.В.


Східна зона (субота, 25 травня)
 
ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Терново»
Арбітри: Жолобович О.
Делегат – Кочетов В.І.
 
ФК «Хуст» – ФК «Копаня» – матч відбудеться 26 травня
Арбітри: Рошко О., Українець С., Мучичка Й.
Делегат – Туряниця В.Ю.
 
ФК «Гірник» – ФК «Діброва»
Арбітри: Лялюк М., Варга І., Біров І.
Делегат – Попович І.І.
 
ФК «Вишково» – ФК «Вонігово»
Арбітри: Печунка В., Бородайчук В., Хамазюк О.
Делегат – Швайгер Р.Е.
 
ФК «Ялинка» (В.Бичків) – СК «Тячів» – матч відбудеться 26 травня
Арбітри: Бобаль Ю., Шимон Ю., Рущак С.
Делегат – Зайтлер Л.С.
 
ФК «Іза» – вихідний

 
Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 553 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: