Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » «Баранинці» сенсаційно поступаються «Ракошину» (ФОТО)
22:42
«Баранинці» сенсаційно поступаються «Ракошину» (ФОТО)
Останній домашній поєдинок у першому колі ФК «Баранинці» провалили.

Господарі перед цим туром посідали 2-е місце, а у минулому турі ледь не втратили залікові бали у Сільці. А «Ракошино» у рідних стінах взагалі програло аутсайдеру чемпіонату ФК «В.Коропець» - 2:3.

Відштовхуючись від цього, здається, саме психологія зіграла злий жарт із господарями.

На перший план вийшла самовіддача мукачівських футболістів, які грали з бажанням та по-спортивному нагло.

Перша половина гри пройшла практично без моментів. Стан футбольного газону був на руку гостям, які скоріш руйнували ніж створювали.

До речі, у воротах ракошинської команди стояв граючий тренер Віктор Монда, і до слова вдало, адже команда не пропустила.

На перерву команди пішли відпочивати за нічийного результату – 0:0.

Як і очікувалось, по-перерві господарі взялись штурмувати ворота гостей. Та у завершальній стадії їм чогось бракувало.

Ракошинці не відсиджувались у обороні, а відповідали дуже небезпечними контратаками. Одна з яких втілилась у гол на 70-ій хвилині поєдинку. Провал на лівому фланзі, і Дмитро Яцина виходить на побачення із Андрієм Ізаєм. Сильно пробиває в притул і рахунок відкрито - 0:1.

Згодом, все той же лівий фланг став провальним для баранинських футболістів і у взятті воріт другого голу. Василь Петровці влучив у ближній кут від голкіпера - 0:2.

Забити гол престижу господарям не вдалось.

Відтак, "Баранинці" сенсаційно програють вдома "Ракошину".

ФОТОРЕПОРТАЖ з матчу Ви можете переглянути на офіційній сторінці Вконтакте або натисність ТУТ.