Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Бобовище" перемагає в мукачівському дербі
14:12
"Бобовище" перемагає в мукачівському дербі
Мукачівське дербі двох команд, які знаходяться поруч у верхній частині турнірної таблиці прогнозувало гаряче протистояння в Бобовищі.

Досить гостро розпочали гості – прохід лівим краєм Олександра Міклоша завершився ударом-подачею – м’яч пролетів вздовж поперечини й залишив межі поля. Гості в переважній більшості шукали попереду свого стрімкого нападника Михайла Лозинця, який хоч і чіплявся за м’яч, але дуже добре діяли оборонці господарів, які підстраховували один одного й не давали простору нападнику «Дерцена». Гості вирішили перевірити кіпера господарів ударами з середньої відстані – після одного з таких пострілів кіпера виручила поперечина, а після подачі з кутового м’яч головою замикав невгамовний форвард «Дерцена» Лозинець, круглий перелетівши кіпера, вдарився об стійку й вилетів за межі поля.

Гра в більшості тривала в центрі поля, а на 28-й хвилині господарі доволі несподівано прорвалися через центр і з метрів 14 потужно по-під поперечину пробив Андрій Русин. Рівно через дві хвилини знову провалилася захисна ланка гостей, які дозволили вийти віч-на-віч з воротарем Дмитру Вінтонюку, останній сповна скористався своїм шансом і подвоює перевагу своє команди.

Друга половина зустрічі проходила в силовій боротьбі, переважно в центральній частині поля. Господарі вміло тримали гру під контролем, не даючи жодного шансу дерценським гравцям загострити ситуацію біля своїх володінь. А на 78-й хвилині гості припустилися ще однієї помилки – гравець «Дерцена» незграбно вкинув аут гравцю суперника – Володимру Бабичу, той одразу ж довгою передачею виводить партнера Вінтонюка на воротаря, останній легко втікає від оборонців і знову виграє дуель у воротаря гостей – 3:0.

Гра була зроблена і завершальну десятихвилинку команди просто дограли без особливих над зусиль. Тож завдяки цій перемозі «Бобовище» виходить у лідери першої ліги.

Арбітр: Ігор Гарлач
Асистенти арбітра: Юрій Бобаль, Роман Сенишин (усі Ужгород)
Делегат ФФЗ: Іван Кампов (Мукачево).