Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Булеца та Біловар феєрять у молодіжних складах "Динамо" (ВІДЕО)
20:49
Булеца та Біловар феєрять у молодіжних складах "Динамо" (ВІДЕО)
В останньому турі молодіжного та чемпіонату дублерів закарпатці синхронно відзначились голами.

Булеца та Біловар феєрять у молодіжних складах
У п’ятницю, 26 квтіня, у рамках 21-го туру чемпіонату України серед команд U-19 київське «Динамо» грало в Запоріжжі з луганською «Зорею». Матч видавя напруженим і щедрим на голи з обох сторін. Початок цьому покалв мукачівець Крістіан Біловар - на 3-й хвилині підопічні Ігоря Костюка вийшли вперед, коли після закидання до карного майданчика господарів м’яч прилетів до Біловара, й центральний захисник «Динамо» з близької відстані пробив повз голкіпера. У підсумку кияни виграли 3:2. Всі 90 хвилин відіграв й інший мукачівець воротар Руслан Нещерет.

Вже наступного дня у поєдинку дублерів Арсеналу та Динамо героєм зустрічі став ужгородець Сергій Булеца, який своїм дублем приніс перемогу динамівцям 3:1. В середині другого тайму Булеца підхопив м'яч на лівому фланзі, увірвався в штрафну і пробив повз голкіпера, провівши другий гол своєї команди. На 73-ій хвилині закарпатець реалізував пенальті. А під завершення поєдинку міг оформити хет-трик, але він не зумів переправити м'яч у ворота після потужного удару Рязанцева і сейва голкіпера.
Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 692 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/1