Головна » Усі публікації » у світі » Булеца забиває у юнацькій Лізі УЕФА, "Динамо" йде далі (ВІДЕО)
15:14
Булеца забиває у юнацькій Лізі УЕФА, "Динамо" йде далі (ВІДЕО)
«Динамо» U19 і в другому матчі перемогло болгарський «Септемврі» та впевнено пройшло до наступного раунду.

Булеца забиває у юнацькій Лізі УЕФА,
Після мінімальної домашньої перемоги динамівцям було достатньо не програти в Софії. Перед матчем «біло-сині» зіткнулися з дефіцитом нападників, і на цю позицію Ігор Костюк відрядив Георгія Цитаїшвілі.

Господарі поля швидко відіграли гандикап «біло-синіх», повівши в рахунку вже на шостій хвилині матчу. Тож наша команда була вимушена забивати ще, аби знову отримати перевагу в рахунку.

І це завдання динамівці перевиконали. Ще в середині першого тайму Булеца забив такий важливий гол на виїзді, зрівнявши рахунок у грі. Наприкінці тайму Волошин вивів «Динамо» вперед.

На початку другого тайму підопічні Ігоря Костюка забили ще двічі. Спершу Цитаїшвілі реалізував пенальті, призначений за фол Алова, а за кілька хвилин дубль оформив Волошин. Наприкінці гри Попов, з асисту Булеци, установив остаточний рахунок у грі – 5:1 на користь «Динамо» і 6:1 за підсумком двох матчів.

На 75-ій хвилині на полі з'явився ще один закарпатець Крістіан Біловар, який дебютував в іграх юнацької ліги УЕФА.

У наступному раунді «Динамо» зустрінеться з «Андерлехтом», який завдяки голу на виїзді пройшов «Адміру» (1:1, 0:0).

Юнацька Ліга УЄФА. 1-й раунд. Матч-відповідь

24.10.2018. Софія. Стадіон «Георгі Аспарухов»

«Септемврі» (Софія, Болгарія) – «Динамо» (Київ, Україна) – 1:5 (за підсумками двох матчів – 1:6)

Голи: Костадінов (6) – Булеца (26), Волошин (38, 51), Цитаїшвілі (49, з пенальті), Попов (88)

«Септемврі»: 1.Василев, 4.Арсов (к), 7.Хамдієв, 8.Тодоров, 9.Михайлов (6.Неязі, 60), 10.Ніколов (25.Колев, 81), 11.Кіров (15.Георгієв, 51), 16.Алов, 17.Костадінов, 22.Тілєв, 23.Дімітров.
Запасні: 12.Христов, 13.Атанасов, 14.Чатов, 19.Костадінов.

«Динамо»: 1.Кучерук, 2.Дмитрук, 7.Духан (8.Мащенко, 36), 10.Булеца, 11.Цитаїшвілі, 14.Сирота (4.Біловар, 75), 15.Волошин (6.Бодня, 83), 18.Шулянський (17.Надольський, 75), 19.Попов (к), 21.Михайленко, 23.Ярош.
Запасні: 12.Моргун, 3.Чуєв, 20.Скидан.

Попередження: Тодоров (42), Алов (49), Арсов (59), Георгієв (69), Тілєв (73) – Попов (34)
Категорія: у світі | Переглядів: 638 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0