Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » "Бужора" святкує перемогу над "Вільхівцями"
21:58
"Бужора" святкує перемогу над "Вільхівцями"
Команда Михайла Рацина порадувала своїх вболівальників яскравою перемогою.

Відчувалося що господарі були надвмотивовані на цей двобій. Настрій у гравців «Бужори» відчувався вже з перших хвилин гри, адже після поразки від «Поляни» підопічні Михайла Рацина за негативного результату цілком могли вилетіти аж на 8-у сходинку, тож ця зустріч для іршавчан багато важила.

Правда, початок поєдинку видався двома стрімкими рейдами від гостей - Василь Габор зумів втекти лівим краєм від оборонця, ввірвався у штрафний і потужно пробив у ближній кут – Дядюк зіграв чудово, відбивши постріл нападника «Вільхівців» і перевів м’яч на кутовий. Невдовзі знову Габор вже через центр продерся до лінії карного майданчика і звідти пробиває – знову м’яч накриває Дядюк. У відповідь господарі провели масовану атаку й змусили оборонців «Вільхівців» вибити м’яч на кутовий. А от подача зі стандарту призвела до сумбуру в воротарському майданчику гостей і завершилася взяттям воріт – спочатку верховий м’яч у захисників виграв Кохан Станіслав, який м’яко скинув верхову передачу на ближню стійку, а вже звідти Богдан Котляр пробиває Гринишина головою – 1:0.

Невдовзі Гринишин знову вступає в гру врятувавши ситуацію після удару Котляра. А на 30-й хвилині й взагалі продемонстрував свою майстерність намертво взявши м’яч після потужного удару зльоту від Кохана.

У гостей попереду нічого не виходило, у команді відчувалася якась нервовість, тож арбітру довелося заспокоювати гравців кількома гірчичниками.

Другий тайм господарі ще більше зуміли затиснути гостей на власній половині поля. Вже за 11 хвилин після відновлення гри партнери зуміли вивести на ударну позицію Станіслава Кохана, який цього разу потужним ударом після відскоку таки переграв Гринишина – 2:0.

Господарі й надалі не збавляли обертів, вміло тримали м’яча й розгортали свої наступальні дії через своїх швидких флангових півзахисників. На 78-й хвилині вже Чізмар Іван скористався непорозумінням кіпера та захисника «Вільхівців», який заслабко віддав передачу на свого стража воріт. Чізмар перед носом обікрав воротаря й пробив уже в пусті ворота – 3:0.

Це вже була вагома заявка на перемогу. А остаточним результат робить все той же Котляр, який після передачі партнерів низом по-під дальню стійку встановлює результат цього матчу – 4:0.