Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » Чемпіоном Тячівського району з футболу став ФК «Ганичі»
11:50
Чемпіоном Тячівського району з футболу став ФК «Ганичі»
На стадіоні села Нижня Апша відбулися фінальні матчі чемпіонату Тячівського району з футболу.

У неділю, 6 жовтня 2013 року, на стадіоні села Нижня Апша відбулися фінальні матчі чемпіонату Тячівського району з футболу. За словами секретаря Тячівської районної федерації футболу Василя Герчака, цей стадіон обрали, тому що наразі він один з найкращих у районі та нейтральний для учасників.

Загалом, у футбольному турнірі Тячівщини взяли участь 20 команд. Особливістю цьогорічного чемпіонату стало те, що проводився він у двох групах, поділених за територіальним принципом.

У матчі за третє місце зустрілись футбольні команди Буштина та Бедевлі. Попри те, що суперники демонстрували рівну гру, бедевлянці у підсумку виграли з рахунком 2:1 і стали бронзовими призерами чемпіонату. У фінальному матчі мірялись силами ФК «Дубове» та ФК «Ганичі». Вже на перших хвилинах ганичівці відкрили рахунок. До кінця першого тайму перевага була на їх боці. А другий тайм фактично так і не розпочався, оскільки ФК «Дубове» виставили на заміну дискваліфікованого у попередньому матчі гравця. Навіть на «червону» картку штрафник не відреагував, тож суддя зупинив гру. В результаті переможцем районного чемпіонату з футболу став ФК «Ганичі». Срібло турніру – у ФК «Дубове». Серед юнаків перемогу в чемпіонаті здобули дубівчани. Друге та третє місце – за ФК «Руське Поле» та ФК «Ганичі».

Із завершенням чемпіонату команди привітав голова районної федерації футболу Іван Грабар. Подяки – арбітрам, а медалі і кубки – кращим гравцям футбольних змагань вручили представники району. Від імені народного депутата України Василя Петьовки призерів та учасників чемпіонату привітали його помічники Михайло Штефко та Степан Хома. Командам-призерам вручили кубки та матеріальну допомогу на розвиток команд. Варто додати: під час першого кола змагань народний депутат Василь Петьовка вже допомагав командам коштами, а минулого року – подарував ще й комплекти форми та м’ячі для тренувань. І зараз команди - учасниці отримали грошову допомогу для підтримки та подальшого розвитку футбольного руху на Тячівщині. Загалом, у футбольному турнірі Тячівщини взяли участь 20 команд. Особливістю цьогорічного чемпіонату стало те, що проводився він у двох групах, поділених за територіальним принципом.