Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Дебютант першої ліги поступається у Пийтерфолві
12:46
Дебютант першої ліги поступається у Пийтерфолві
Перша гра сезону для ФК «Карпати» Дубове закінчилася поразкою.

Варто зазначити, що СК «Петрово» в минулому сезоні грав у Вищій лізі Закарпатського футболу. Можливо всі очікували що господарі здобудуть впевнену перемогу. Але гості зробили все можливе, щоб нав'язати боротьбу досвідченим господарям поля.

Гра розпочалася із швидкого голу команди «Карпати» Дубове, відзначився Павло Ребар.

Господарі атакували, а дубівчани добре захищалися, але досвід зіграв на руку господарям поля. Ще в першому таймі господарі двічі відзначилися і обидва рази зі стандартів. Спочатку після подачі кутового, м'яч відскочив до гравця СК «Петрово», і той сильно пробив у кут воріт команди гостей. Через декілька хвилин ще один навіс зі стандарту приніс успіх петрівчанам.

У 2 таймі дубівчани мали можливість зрівняти рахунок, але Олег Максимчук змарнував свій шанс. Сильно пробивши по воротам, воротар господарів справився з ударом, хоча й не без труднощів. Третій гол у ворота гостей влетів після того як нападник «Петрова» випередив на долю секунди захисника «Карпат» та пробив по воротам гостей. Отож, кінцевий результат зафіксував перемогу СК «Петрово» - 3:1.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 715 | Додав: Лобда | Рейтинг: 0.0/0