Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Десяточка від юнаків із Шишловців (ФОТО)
23:12
Десяточка від юнаків із Шишловців (ФОТО)
Вкрай потужно розпочали сезон діючі юнацькі чемпіони Ужгородського району.

У минулому сезоні юніори Шишловців були кращими в Ужгородському районі, перемігши із великим відривом. Зараз вони вийшли на рівень вище і у стартових двох турах доводять, що і тут вони будуть боротися на найвищі місця.

Впродовж всього матчу гості володіли територіальною перевагою і проводила багато різносторонніх атак. На 5-ій хвилині Розлуцький прострілив справа, а Станко замкнув – 0:1.

За декілька хвилин Малош довгою діагоналлю знаходить попереду Станка і той знову забиває – 0:2.

На 20-ій хвилині Розлуцький виконує подачу справа, Станко на замаху проходить захисника і з близької відстані пробиває кіпера – 0:3.

За хвилину Станко обіграв воротаря і пробивав по воротам та руками відбив захисник Грошик, тож арбітр ставить пенальті. Пробивати вирішив голкіпер гостей – 0:4.

На 23-ій хвилині Куртей завдав невідпорного удару з 24 метрів – 0:5.

Ще до перерви Станко та Розлуцький виходили на побачення з воротарем, але не вдало діяли на завершенні.

У другій половині зустрічі Фаворит провів ще стільки ж м’ячів. На 44-ій хвилині Розлуцький зі штрафного, за допомогою рикошету, переграє голкіпера – 0:6.

На 52-ій хвилині Розлуцький реалізовує вихід один в один – 0:7.

У наступній атаці Розлуцький обіграв двох захисників і викотив під удар Куртею – 0:8. За мить Куртей оформлює покер – 0:9.

За дві хвилини Розлуцький знову опиняється один перед Молнаром і пробиває його – 0:10.

Господарі мали можливість провести гол престижу, але Дюгованець не скористався провалом у обороні суперника і вийшовши на одного воротаря пробив у нього.

Арбітр – Валерій Шкура
Асистенти – Юрій Шимон, Мілан Бутрик
Делегат матчу – Анатолій Плеханов

с. Невицьке, глядачів 50

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 0:10

Голи: Станко, 5, 9, 20, Куртей, 23, 52, 54, Качмар, 21 (пен.), Розлуцький, 44, 54, 56.

Невицьке: Михайло Молнар, Андрій Головей, Олександр Федорка, Михайло Грошик, Василь Дюгованець, Даніель Різак, Василь Зеруалов, Павло Пауш, Вадим Опаленик, Станіслав Гицан, Мизайло Повідайчик.
Запасні: Антон Гвардіонов, Михайло Чубірка, Мартін Сокач, Максим Гіді, Даніель Кормні.
Тренер – Мілан Гартман.

Фаворит: Михайло Качмар, Юрій Скрипич, Роман Копач, Сергій Малош, Крістіан Муска, Микола Готра, Богдан Гулей, Владислав Драбич, Віктор Куртей, Антон Станко, Віталій Розлуцький.
Запасні: Олег Сурмай, Крістіан Костуляк, Олександр Кучерявий.

Категорія: Чемпіонат області | Переглядів: 794 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0