Головна » Усі публікації » на Закарпатті » "Динамо" показує клас команді "КАС-1909"
14:44
"Динамо" показує клас команді "КАС-1909"
Стартував V міжнародний дитячо-юнацький турнір на честь А. Гаваші

Центральний поєдинок першого ігрового дня у віковій категорії до 15 років (група А) – протистояння столичних футболістів та австрійців на «Автомобілісті». До слова, матч цей обслуговувала бригада арбітрів з Німеччини. Перше, що кинулось у вічі – антропометрія закордонних гравців. Вони були значно вищими іменитих українських футболістів. Та, забігаючи уперед,зростово-масові показники клагенфуртцям не допомогли.

Динамівці ледь не відкривають рахунок уже на третій хвилині, після подачі зправа столичний нападник, ніким не прикритий на дальній стійці, влучає у поперечину. Та через дві хвилини українці усе ж забивають – помиляється голкіпер. 1:0. Олександр Григораш сповна скористався нею, покотивши м’яч уже в порожні ворота.

На 10-ій хвилині кияни подвоюють перевагу, подачу зправа замкнув Максим Зоренко. Загалом скажу, що індивідуальна майстерність динамівців значно вища суперників. Вони будуть беззаперечними фаворитами групи А.

3:0 – рахунок 26-ої хвилини. Євген Микитюк метрів із 15-ти закинув м’яч за комір голкіперу.

Австрійські уболівальники раділи кожній атаці (їх було не так вже й багато), як забитому голу. У першому таймі рахунок більше не змінився. Нагадаємо, для матчів команд U-15 притаманні два тайми по 35 хвилин.

У перерві наставник столичної команди звернувся до австрійського тренера з проханням змінити не 7, а 9 гравців, мовляв, аби всі пограли. Та у відповідь отримав табу… Ще один цікавий факт, австрійців привезла на матч звичайна маршрутка марки «Богдан», яка повсякчас перевозить пересічних ужгородців. Вони фотографували її, робили селфі. Бо такого транспорту ще в житті не бачили! А ще запитали чи влізе туди 40 футболістів? На що отримали відповідь: «Сюди і 70 влазило».

У другому тайми темп гри значно впав. Динамівці уже не хотіли, а клагенфуртці не могли.

На 48-ій хвилині Назар Балаба забиває 4-ий гол у ворота австрійців.

Через 9 хвилини той же Балаба оформляє дубль. Назар замкнув подачу зліва головою. 5:0

На 62-ій динамівці забивають 6-ий гол. Пенальті реалізував – вгадайте хто? Правильно, Назар Балаба. 6:0.

Через хвилину на табло стало 7:0. Артем Грохольський віддав точний пас вздовж воротарського майданчика на Дзеня. Микиті залишалось влучити у порожні ворота.

Паралельно відбувався поєдинок на стадіоні «Камелот». Ужгородська СДЮСШОР зустрілась із командою «Маккабі» (Нетанья, Ізраїль).Рахунок зустрічі – 0:1.

Віталій БІРОВЧАК

ФК «Динамо» (Київ) – ФК «KАС 1909» (Клагенфурт) – 7:0

Голи: Григораш (4), Зоренко (9), Микитюк (25), Балаба (47, 57, 62, за пен.), Дзень (65).

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Маккабі» (Нетанья) – 0:1