Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛ України U-14. "Волинь" здобуває три пункти у Мукачеві (ФОТО)
23:11
ДЮФЛ України U-14. "Волинь" здобуває три пункти у Мукачеві (ФОТО)
Підопічні Сергія Кундрика не змогли нічого протиставити сильнішому супернику із Луцька.

ДЮФЛ України U-14.
Наші наймолодші учасники вищої ліги ДЮФЛУ значно поступалися гостям в антропометричних даних. Гості досить швидко взяли під контроль м’яч, а на 16-й хвилині кремезний як на свій вік Андрій Дячук ударом з-за меж карного майданчика відкриває рахунок у матчі. Ще через 9 хвилин несильним пострілом у дальній кут він подвоює результат цього матча.

В другій половині зустрічі ситуація не змінилася гості домінували , а на 34-й хвилині гостру передачу біля стійки зумів точно замкнути Чернета Богдан. Далі ж гра в переважній більшості проходила в центральній зоні. Наші хлопці спромоглися у відповідь жавдати кілька пострілів по воротах волинян. Тож 0:3 програємо.

Арбітр: Циганков Олександр (Тернопіль);
Асистенти арбітра: Вадим Рубей, Ілля Вовчанський (Закарпатська обл.);
Спостерігач арбітражу: Василь Козик (Мукачево)

Стадіон «Авангард» м.Мукачево. Глядачів: 150, температура +17

МФА (Мукачево) U-14 – «Волинь» (Луцьк) U-14 0:3 (0:2)

Голи: Дячук 16, 25; Чернета 34

МФА: Матей Роберт (Лушпінь Віталій 31), Тернавський Вадим, Даців Денис (Фехтел Олександр 25), Котович Артур, Яремович Тарас (Лендєл Олександр 44), Ковальський Марян (Косощук Олександр 31), Василишин Данило (Підберецький Роман 40), Трачук Віктор, Русин Сергій (Кодзистий Гліб), Напуда Валентин (Рапинець Олександр 31), Яцура Борис.
Тренер: Сергій Кундрик

«Волинь»: Семенюк Дмитро (Потієнко Кирило 59), Єрошенко Владислав, Крамек Вадим, Гаврилов Артем, Гаврук Тимофій, Кузняк Марк (Сметюк Тимофій 50), Дячук Андрій (Савков Артем 58), Платонов Дмитро (Гичко Микола 48), Шевчук Олександр (Ковалюк Роман 41), Чернета Богдан (Федонюк Юрій 50), Гарбарук Володимир (Джемесюк Ілля 46).