Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛ Закарпаття. Результати 12-15 турів
16:31
ДЮФЛ Закарпаття. Результати 12-15 турів
З початку весни вже відбулись матчі 12-15 турів Дитячо-юнацької футбольної ліги Закарпаття.

ДЮФЛ Закарпаття. Результати 12-15 турів
СХІДНА ЗОНА
 
U-13 (2004–2005)
 
ДЮФК «Берегвідейк» (ДЮСШ Берегівський р:н.) – ДЮСШ Тячів – 3:0
ДЮСШ Берегово – ДЮСШ «Колос» (Виноградів) – 0:0
ДЮСШ Виноградів – ДЮСШ Хустський р-н – 6:1
ДЮСШ Іршава – ДЮСШ Рахів – 1:0
ФК «Гімназія» (Буштино) – ФК «Карпати» (Дубове) – 0:3
ДЮСШ «Колос» (Іршава) – ФК «Нарцис-Хуст» – 1:1
 
23 березня
 
ДЮСШ Тячів – ДЮСШ Іршава – 4:1
 
25 березня
 
ДЮСШ Рахів – ФК «Гімназія» (Буштино) – +:-
ФК «Карпати» (Дубове) – ДЮСШ Виноградів – 0:2
ДЮСШ «Колос» (Виноградів) – ДЮФК «Берегвідейк» (ДЮСШ Берегівський р-н.) – 1:0
ДЮСШ «Колос» (Іршава) – ДЮСШ Берегово – 3:0
ДЮСШ Хустський р:н – ФК «Нарцис-Хуст» – 1:2
 
29 березня
 
ФК «Гімназія» (Буштино) – ДЮСШ Тячів – 1:4
 
1 квітня
 
ДЮФК «Берегвідейк» (ДЮСШ Берегівський р:н.) – ДЮСШ «Колос» (Іршава) – 6:0
ДЮСШ Іршава – ДЮСШ «Колос» (Виноградів) – 1:3
ДЮСШ Берегово – ДЮСШ Хустський р-н – 3:0
ДЮСШ Виноградів – ДЮСШ Рахів – 2:1
ФК «Нарцис:Хуст» – ФК «Карпати» (Дубове) – 1:0

 
U-15 (2002–2003)
 
ДЮФК «Берегвідейк» (ДЮСШ Берегівський р:н.) – ДЮСШ Тячів – 0:0
 
18 березня
 
ДЮСШ Берегово – ДЮСШ «Колос» (Виноградів) – 2:3
ДЮСШ Виноградів – ДЮСШ Хустський р-н – 4:0
ДЮСШ Іршава – ДЮСШ Рахів – 7:1
ФК «Гімназія» (Буштино) – ФК «Карпати» (Дубове) – 0:3
ДЮСШ «Колос» (Іршава) – ФК «Нарцис-Хуст» – 1:0
 
23 березня
 
ДЮСШ Тячів – ДЮСШ Іршава – 1:1
 
25 березня
 
ДЮСШ Рахів – ФК «Гімназія» (Буштино) – +:-
ФК «Карпати» (Дубове) – ДЮСШ Виноградів – 0:3
ДЮСШ «Колос» (Виноградів) – ДЮФК «Берегвідейк» (ДЮСШ Берегівський р-н.) – 2:1
ДЮСШ «Колос» (Іршава) – ДЮСШ Берегово – 3:1
ДЮСШ Хустський р:н – ФК «Нарцис-Хуст» – 2:1
 
29 березня
 
ФК «Гімназія» (Буштино) – ДЮСШ Тячів – 2:5
 
1 квітня
 
ДЮФК «Берегвідейк» (ДЮСШ Берегівський р-н.) – ДЮСШ «Колос» (Іршава) – 0:2
ДЮСШ Іршава – ДЮСШ «Колос» (Виноградів) – 1:1
ДЮСШ Берегово – ДЮСШ Хустський р-н – 3:2
ДЮСШ Виноградів – ДЮСШ Рахів – 4:1
ФК «Нарцис-Хуст» – ФК «Карпати» (Дубове) – 3:0

 
ЗАХІДНА ЗОНА
 
U-13 (2004–2005)
 
5 квітня
 
ФК «Здоров’я» (Ужгород) – ФК «Мункач» (Мукачево) – 0:4
ДЮСШ Перечин – СДЮСШОР Ужгород – 1:10
СК «Добронь» (В. Добронь) – ДЮСШ «Колос» (Мукачівський р-н) Козик – 1:0
ДЮСШ-1 Ужгород – ДЮСШ Ужгородський р-н – матч перенесено
ДЮСШ Воловець – ДЮСШ Чоп – 2:1
ДЮФК «Сузір’я» (Свалява) – ФК «Україна-Зінедін» (Ужгородський р:н)
ДЮСШ Свалява – ДЮСШ В. Березний – 3:0
 
15 березня
 
СК «Добронь» (В. Добронь) – СДЮСШОР Ужгород – 0:5
ДЮСШ Свалява – ФК «Мункач» (Мукачево) – 0:7
 
16 березня
 
ДЮСШ Ужгородський р-н – ФК «Здоров’я» – 1:4
 
18 березня
 
ДЮСШ В. Березний – ДЮСШ «Колос» (Мукачівський р:н) – 2:3
ДЮСШ:1 Ужгород: ДЮСШ Чоп – 1:0
ДЮСШ Перечин – ФК «Україна-Зінедін» (Ужгородський р:н) – 0:2
ДЮСШ Воловець – ДЮФК «Сузір’я» (Свалява) Лофинець 0:5
 
22 березня
 
СДЮСШОР Ужгород – ФК «Здоров’я» (Ужгород) – 6:2
ДЮСШ «Колос» (Мукачівський р:н) – ФК «Мункач» (Мукачево) – 0:1
 
25 березня
 
ФК «Україна-Зінедін» (Ужгородський р-н) – ДЮСШ-1 Ужгород – 3:1
ДЮСШ Ужгородський р:н – ДЮСШ В. Березний – 4:0
ДЮФК «Сузір’я» (Свалява) – ДЮСШ Перечин – 6:1
ДЮСШ Чоп – СК «Добронь» (В. Добронь) – 1:4
ДЮСШ Воловець – ДЮСШ Свалява – 5:1
 
28 березня
 
ФК «Мункач» (Мукачево) – ДЮСШ Ужгородський р-н
ДЮСШ В. Березний – СДЮСШОР Ужгород – 0:12
 
29 березня
 
ФК «Здоров’я» (Ужгород) – ДЮСШ Чоп – 10:0
 
1 квітня
 
ДЮСШ Перечин – ДЮСШ Воловець – 4:1
СК «Добронь» (В. Добронь) – ФК «Україна-Зінедін» (Ужгородський р-н) – 1:3
ДЮСШ-1 Ужгород – ДЮФК «Сузір’я» (Свалява) – 0:7
ДЮСШ Свалява – ДЮСШ «Колос» (Мукачівський р:н) – 2:1
 
5 квітня
 
ФК «Здоров’я» (Ужгород) – ФК «Мункач» (Мукачево) – 3:1
ДЮСШ Перечин – СДЮСШОР Ужгород – 1:8
 
 
U-15 (2002–2003)
 
СК «Добронь» (В. Добронь) – ДЮСШ «Колос» (Мукачівський р-н) Козик – 0:2
 
ДЮСШ-1 Ужгород – ДЮСШ Ужгородський р-н – матч перенесено
ДЮСШ Воловець – ДЮСШ Чоп – 3:1
ДЮФК «Сузір’я» (Свалява) – ФК «Україна-Зінедін» (Ужгородський р:н)
ДЮСШ Свалява – ДЮСШ В. Березний – 3:0
 
15 березня
 
СК «Добронь» (В. Добронь) – СДЮСШОР Ужгород – 1:5
ДЮСШ Свалява – ФК «Мункач» (Мукачево) – 1:0
 
16 березня
 
ДЮСШ Ужгородський р:н – ФК «Здоров’я» – 0:4
 
18 березня
 
ДЮСШ В. Березний – ДЮСШ «Колос» (Мукачівський р:н) – 0:6
ДЮСШ-1 Ужгород: ДЮСШ Чоп – 6:0
ДЮСШ Перечин – ФК «Україна-Зінедін» (Ужгородський р:н) – 8:1
ДЮСШ Воловець – ДЮФК «Сузір’я» (Свалява) – 3:0
 
22 березня
 
СДЮСШОР Ужгород – ФК «Здоров’я» (Ужгород) – 1:6
ДЮСШ «Колос» (Мукачівський р:н) – ФК «Мункач» (Мукачево) – 1:0
 
25 березня
 
ФК «Україна-Зінедін» (Ужгородський р-н) – ДЮСШ-1 Ужгород – 0:6
ДЮСШ Ужгородський р:н – ДЮСШ В. Березний – 4:0
ДЮФК «Сузір’я» (Свалява) – ДЮСШ Перечин – 0:0
ДЮСШ Чоп – СК «Добронь» (В. Добронь) – 4:0
ДЮСШ Воловець – ДЮСШ Свалява – 0:1
 
28 березня
 
ФК «Мункач» (Мукачево) – ДЮСШ Ужгородський р:н
ДЮСШ В. Березний – СДЮСШОР Ужгород – 1:5
 
29 березня
 
ФК «Здоров’я» (Ужгород) – ДЮСШ Чоп – 5:0
 
1 квітня
 
ДЮСШ Перечин –ДЮСШ Воловець – 2:3
СК «Добронь» (В. Добронь) – ФК «Україна-Зінедін» (Ужгородський р-н) – 3:0
ДЮСШ-1 Ужгород – ДЮФК «Сузір’я» (Свалява) – 3:0
ДЮСШ Свалява – ДЮСШ «Колос» (Мукачівський р:н) – 1:2
Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 695 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: