Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛ Закарпаття. Зінедінівці розправляються з "Small Miracles" (ФОТО)
10:50
ДЮФЛ Закарпаття. Зінедінівці розправляються з "Small Miracles" (ФОТО)
У черговому турі ДЮФЛ Закарпаття відбулось районне суперництво представників Ужгородщини.

ДЮФЛ Закарпаття. Зінедінівці розправляються з
Під палючим сонцем, на стадіоні села Кінчеш, юні футболісти зійшлися у не рівній боротьбі. Господарі досить легко здобули свої перемоги.

У молодшій віковій групі Зінедін всю гру тиснув на ворота суперника і вже у першому таймі провів три м’ячі. На початку другої половини гри Гелебан ударом з 15 метрів оформлює хет-трик. Далі Баник вдало зіграв на добиванні – 5:0.

На 35-ій хвилині Глагола заробив пенальті, а Кроцоллі його реалізував – 6:0. Сьомий гол відбувся після сольного проходу Ференцика із завершальним ударом – 7:0. Довершив погром той, хто і розпочав – Гелебан з 12 метрів розстріляв ворота – 8:0.

Арбітр – Мілан Бутрик

с. Кінчеш, стадіон «Автомобіліст»

«ДЮСШ-Зінедін» Ужгородський район U13 - СК «Small Miracles» Велика Добронь U13 8:0

Голи: Гелебан, 7, 16, 31, 45, Курах, 14, Баник, 33, Кроцоллі, 35 (пен.), Ференцик, 37.

Зінедін: Максим Росул, Ерік Курах, Станіслав Салай, Станіслав Печко, Віктор Ференцик, Станіслав Русинкович, Михайло Митровка, Станіслав Гливка, Кирил Голяна, Станіслав Гелебан, Нікіта Кроцоллі.
На заміну виходили: Олексій Ковальчук, Богдан Глагола, Микола Крижановський, Роман Баник, Василь-Олег Куртанич, Максим Козлов, Михайло Несух, Арсеній Орос, Маркіян Литвинчук.
Тренер – Михайло Іваниця, Йосип Микуланинець.

Small Miracles: Марк Літераті, Томаш Мезив, Тамаш Батка, Мартин Якоб, Степан Лакатош, Мате Сабов, Абел Гийреші, Давчо Ковач, Василь Папп, Давід Вуруц, Даніел Молнар.
На заміну виходили: Левенте Вінда, Шандор Папп, Саболч Балог, Ласло Фері-Сані.
Тренер – Кіш Л.

Підопічні Бисаги та Дороговича не дали великодобронцям нічого створити біля власних воріт, а самі всю гру провели в атаках. На 8-ій хвилині Любка прострілив з флангу, удар Максимця відбив воротар та з добиванням Симочка йому справитись вже не вдалось – 1:0.

За десять хвилин Повхан асистує Симочку і Василь переграє воротаря в очній дуелі – 2:0.

Під завершення тайму Зінедін забив після кутового, після влучання у стійку Максимець добив шкіряного у ворота – 3:0.

Після перерви відзначився і капітан господарів. Бутрик віддав врозріз на Лютнянського, який вийшов один в один і покотив поміж ніг кіперу – 4:0.

На 41-ій хвилині Левкулич прострілив справа, а Мотичка відбиваючи влучив у Симочка, від якого м’яч перетнув лінію воріт – 5:0.

За декілька хвилин Симочко знову забиває, реалізувавши вихід сам на сам – 6:0.

Останній гол стався після швидкої комбінації: Янцо зі своєї половини поля віддав вперед на Віталія Лісняка (якого у воротах на останні хвилини гри змінив Лютнянський), який пройшов правим краєм і віддав на Іванчика, який випередив воротаря і забив завершальний м’яч своєї команди – 7:0.

«ДЮСШ-Зінедін» Ужгородський район U15 - СК «Small Miracles» U15 7:0

Голи: Симочко, 8, 18, 41, 45, Максимець, 27, Лютнянський, 37, Іванчик, 57.

Зінедін: Віталій Лісняк, Юрій Канюк, Руслан Логін, Дмитро Ріпич, Мілан Бутрик, Сергій Любка, Максим Максимець, Максим Лютнянський, Михайло Романко, Василь Симочко, Іван Повхан.
На заміну виходили: Даніель Іванчик, Домінік Мюлганс, Олександр Левкулич.
Тренер – Іван Бисага, Микола Дорогович.

Small Miracles: Олександр Мотичка, Даніел Балог, Золтан Комоні, Левенте Мейсарош, Ерік Щанко, Даніел Щанко, Степан Якоб, Юлій Вараді, Петро Романюк, Матей Надь, Ролнад Надь.
На заміну виходили: Алекс Мищак, Ріхард Вагнер.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 628 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0