Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. 12 голів на двох у ворота "Динамо"
10:56
ДЮФЛУ. 12 голів на двох у ворота "Динамо"
АФУРР-Минай завдає болючої поразки львівським динамівцям.

ДЮФЛУ. 12 голів на двох у ворота У сьомому турі АФУРР-Минай приймав вдома Динамо Львів і обійшовся з ними досить таки не гостинно.

Дорослий склад минайців вже у першому таймі заби тричі, а у другому таймі довів рахунок до ще більш розгромного – 5:1. Голами відзначились капітан Станіслав Терпак, Іван Марюхнич, Михайло Ференцик, Степан Трусевич та Богдан Тимченко.

Ця перемога дозволила команді Полянського обійти динамівців у таблиці і вийти на друге місце.

АФУРР-Минай U17 (с. Минай) – Динамо U17 (Львів) 5:1

Ще більш яскравим і гольовим виявився матч молодших колективів. Підопічні Балажинця оновили свій рекорд голів у одному матчі (раніше 6 голів влітало у ворота СДЮШОР-4). Атакувальне тріо минайців просто не помічало захист суперника, у підсумку хет-трик на свій рахунок записав Юрій Каганець, дубль оформив Назар Попович і черговий гол забив Ерік Калінець. Ще один м’яч забив після кутового захисник Максим Крільо.

АФУРР-Минай U15 (с. Минай) – Динамо U15 (Львів) 7:2

Свої гостьові поєдинки юні афурівці провели менш вдало. В обох випадках було зафіксовано мінімальну перевагу на користь господарів.

За команду Бібкова голом відзначився незмінний бомбардир Артем Богар.

СДЮШОР-4 U17 (Львів) – АФУРР U16 (с. Минай) 1:0

СДЮШОР-4 U15 (Львів) – АФУРР U14 (с. Минай) 2:1

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 578 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/1