Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. АФ "Минай" виборює з "Буковиною" чотири очки
18:06
ДЮФЛУ. АФ "Минай" виборює з "Буковиною" чотири очки
У дев'ятому турі ДЮФЛ України минайці зустріли серйозний опір у поєдинках з буковинцями.

ДЮФЛУ. АФ Крайній тур першого кола для минайців виявився не надто успішним. На домашньому полі у Середньому у грі 2006 р.н. Минай грав першим номером, але добитись позитивного результату не вдалось. У першому таймі Попович не реалізував вихід на ворота, а на 57-ій хвилині гості релазували свій чи не єдиний момент. Однак одразу ж підопічні Балажинця відігрались після удару Каганця – 1:1.

У матчі 2008 р.н. Буковина забила на 19-ій хвилині після подачі з кутового, команда Тулайдана у другому таймі значно додала у нападі і створила достатньо нагод, щоб розраховувати на перемогу, однак пробити голкіпера буковинців їм не вдалось.

Єдину перемогу у протистоянні з Буковиною здобули гравці 2005 р.н. на виїзді 1:2. Голи на рахунку Макса Кролікова та Назара Чічака.

Минай U-15 зазнав мінімальної поразки у Чернівцях 2:1, гол у складі закарпатців забив Василь Садовий.

АФ Минай U16 (с. Минай) - КЗ ДЮСШ Буковина U16 (Чернівці) 1:1

АФ Минай U14 (с. Минай) - КЗ ДЮСШ Буковина U14 (Чернівці) 0:1

КЗ ДЮСШ Буковина U17 (Чернівці) - АФ Минай U17 (с. Минай) 1:2

КЗ ДЮСШ Буковина U15 (Чернівці) - АФ Минай U15 (с. Минай) 2:1

ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 442 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0