Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. АФУРР-Минай синхронно переграє галичан (ФОТО)
20:25
ДЮФЛУ. АФУРР-Минай синхронно переграє галичан (ФОТО)
Подвійна перемога юних минайців дозволяє їм і надалі утримувати лідерство у своїй групі.

ДЮФЛУ. АФУРР-Минай синхронно переграє галичан (ФОТО) Складним вийшов поєдинок для старших афурівців, які зберігали інтригу у матчі до завершальних хвилин. На 8-ій хвилині підопічні Олексія Полянського після подачі кутового заробили пенальті (мяч влучив у руку захиснику), який реалізував захисник Гарькавенко. Новачок команди забиває у другому матчі поспіль.

Однак вже через короткий проміжок часу гості також заробили пенальті після стандарту та, на щастя для минайців, пробиваючий влучив у поперечку. Надалі гра проходила за невеликої переваги господарів та розвити свій успіх вони не змогли, проте втримали переможний рахунок.

Зовсім інший хід подій був у поєдинку молодших команд - тут доля матчу була вирішена ще в першому таймі. На 14-ій хвилині Караман заробив штрафний, сам подав на дальню стійку, де Цибик головою вразив ворота - 1:0.

На 26-ій хвилині Каганець вийшов один в один і проштовхнув мяч повз воротаря, а Попович добив у ворота - 2:0.

На 33-ій хвилині Попович скористався помилкою воротаря при передачі і забив у пусті ворота - 4:0.

Вже перед самою перервою господарі розігнали контратаку на завершенні якої Калінець заробив пенальті і сам реалізував - 4:0.

Команда Рудольфа Балажинця продовжує свою рекордну переможну серію у чемпіонаті.