Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Дві перемоги та нічиї АФУРР (ФОТО)
12:44
ДЮФЛУ. Дві перемоги та нічиї АФУРР (ФОТО)
У четвер, 29 квітня, минайські юніори зіграли поєдинки проти львівських команд.

ДЮФЛУ. Дві перемоги та нічиї АФУРР (ФОТО) У домашній грі на ужгородському Авангарді перший матч старших команд вийшов доволі веселим та результативним. На 11-ій хвилині львівяни забили з кутового - 0:1. Та вже за хвилину господарі зрівняли: Орос віддав вивірений пас на Кенийза, який вийшов сам на сам і забив свій перший гол у грі - 1:1.

На 23-ій хвилині СДЮШОР-4 знову виходить вперед, але не надовго. За мить Мирослав Немеш забиває дивовижний гол зі штрафного метрів з 40 прямим ударом - 2:2.

А як тільки-но розпочався другий тайм Буркало заробив пенальті, який реалізував капітан команди Андрій Пришляк - 3:2.

Закріпив перевагу команди Чернявського Кенийз, який за дві хвилини забив двічі після асистів від Деревлянка, таким чином оформишви хет-трик - 5:2

АФУРР U17 (с. Минай) - СДЮШОР-4 U17 (Львів) 5:2

У зустрічі молодших колективів голів глядачі так і не побачили, хоча господарі діяли активніше, хороші нагоди відзначитись мали Ребрик та Німець.

АФУРР U15 (с. Минай) - СДЮШОР-4 U15 (Львів) 0:0

У виїзних матчах минайці протистояли львівським динамівцям, зіткнувшись з доволі упередженим суддівством. Перед вирішальною грою з Рухом, яка має відбутись у наступному турі, арбітр вилучив ряд наших гравців (Караман, Цигак) разом із тренером U15, однак навіть у меншості ужгородці здобули перемогу 2:1 завдяки голам Вовкуновича та Поповича.

Динамо U15 (Львів) - АФУРР-Минай U15 (с. Минай) 1:2

Команда Олексія Полянського на диво обійшлася без вилучень і задовільнилася лише нічиєю 1:1, гол забив Віталій Бучок.

Динамо U17 (Львів) - АФУРР-Минай U17 (с. Минай) 1:1
ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Клубний рейтинг після 16 туру (за 2 тури до завершення чемпіонату)

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 437 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0