Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Дві виїзні перемоги Мункача (ФОТО)
18:08
ДЮФЛУ. Дві виїзні перемоги Мункача (ФОТО)
У 6-му турі чемпіонату вищої ліги ДЮФЛУ дві команди мукачівського МФА U-16 та U-14 у рідних стінах приймали однолітків львівських «Карпат».

ДЮФЛУ. Дві виїзні перемоги Мункача (ФОТО) Поєдинок дорослих команд вийшов досить цікавим і насиченим на моменти у виконанні обох команд. У першій половині матчу перевагу мали гості, нашого кіпера навіть виручила поперечина після виконання львівянами штрафного удару. Проте, вже в другій частині тайму гра вирівнялася й господарі заволоділи ініціативою. І тут вже на допомогу «карпатівцям» після удару Девіда Чередніченка прийшла поперечина. Хороші нагоди в заключній десятихвилинці першого періоду мали Анатолій Сньозик, той же Девід, однак кіпер виручив гостей.  На старті другої половини матчу ще одну супер нагоду змарнував Ковчі Крістіан, який невдало пробив з вигідної позиції повз ворота.

А от гості таки змогли реалізувати одну зі своїх нагод. Після виконання кутового нападник «Карпат» зумів вміло зіграти на другому поверсі й завдав удару по воротам – кіпер Ящук Ярослав парирував небезпечний удар та на добиванні першим встигає гравець львівської команди Віталій Холод, який вже  не залишає жодних шансів нашій команді.

Та все ж наші хлопці знайшли в собі сили й таки змусили гостей помилитися на 76-й хвилині, коли захисник «Карпат» зіграв рукою у власному карному майданчику. Пенальті вміло виконав Юрій Клімковський, тож – 1:1.  Цей результат залишився незмінним.

Стадіон «Авангард» м. Мукачево. Кількість глядачів: 100

Арбітр: Артем Трач (Тернопіль)
Асистенти арбітра: Іван Грубінка, Юрій Чучвич (Закарпатська обл)
Делегат УАФ: Митровський Михайло (Ужгород).

МФА (Мукачево) U-16 ­– «Карпати» (Львів) U-16 – 1:1 (0:0)

Голи: Клімковський +77 – Холод 60

МФА U-16: Ящук Ярослав, Дружбляк Юрій, Керечан Василь (Яримович Тарас 71), Клімковський Юрій, Трачук Віктор (Случинський Микола 64), Пономаренко Денис, Чередніченко Девід (Склярук Богдан 61), Случинський Микола, Тарнавський Вадим (Трусевич Степан 51)Сергієнко Олег, Ковчі Крістіан (Раско Михайло 80+2), Сньозик Анатолій.
Запасні: Пастовенський Данило, Совган Віталій, Ковальський Марян, Даців Денис.
Тренер: Пантілов Віталій.

«Карпати» U-16: Герета Юрій, Слюбик Богдан, Холод Віталій, Кітела Андрій (Башлаєв Сергій 53), Важинський Юрій, Варфоломеєв Іван, Русяк Назар (Петришин Вадим 66), Федор Олег, Добрянський Роман, Столярчук Андрій (Селеш Крістіан 65), Федор Артур (Бобик Матвій 41).
Запасні: Ярош Микола, Вербінський Денис, Согор Назар, Дерещук Назар, Товарницький Олег.
Тренер: Пономарьов В.

Попередження: Керечан 24, Яримович 48, Сергієнко 71 – Слюбик 23, Важинський 35, Петришин 78

Матч між молодшими командами був значно важчим для господарів. Якщо в першій половині матчу тривала рівна гра, й навіть, підопічні Анатолія Беляя мали більше нагод для взяття воріт – хороші можливості змарнували Орленко Андрій та Лагунцов Дмитро. То уже в другому таймі ініціативу  перебрали «Карпати», які зуміли заволодіти центром поля і відтіснили нашу команду до власної карної зони. А кульмінацією поєдинку стала 66-та хвилина матчу – після подачі кутового нашою командою мяч перехопили гості, організували швидкий контрвипад, який завершився виходом віч-на-віч Любомира Кузика, який зумів проштовхнути м’яч по-під дальню стійку воріт.  Тож зазнаємо поразки – 0:1

МФА (Мукачево) U-14 ­– «Карпати» (Львів) U-14 – 0:1 (0:0)

Гол: Кузик 66

МФА U-14: Кубарич Іван, Марущинець Давид (Кузьмич Богдан 16), Круцан Роман, Білоус Олександр, Гуйманюк Анатолій, Орленко Андрій (Чорій Олександр 60), Гузій Святослав, Гецко Тимофій (Капац Іван 56), Кириченко Дмитро, Карпів Іван, Лагунцов Дмитро.
Запасні: Троїцький Ярослав, Кірпс Ілля, Фенинець Тимофій, Волошин Євгеній, Кіреєв Нікіта, Пудубинський Віктор.
Тренер: Анатолій Беляй

«Карпати» U-14: Лозинський Руслан, Сорокий Олег, Бойко Демян, Григораш Денис, Король Володимир, Штоляк Тарас (Лебедєв Микита 62), Мікляш Назарій, Дмитришин Максим (Коваль Марян 50), Наум Дмитро (Матківський Дмитро 50), Кузик Любомир, Ляпко Віталій.
Запасні: Кльопка Ігор, Сорокій Ілля, Продиус Віталій, Поращук Володимир.
Тренер: Деркач Р.

А от старші команди МФА U-17 та U-15 блискуче зіграли на виїзді з луцькою «Волинню». Команда МФА U-17 впевнено здолала волинян 3:0. Голи в ворота господарів провели: Суботенко Василь, Яніцький Кирило, Дмитренко Андрій.

Команда МФА U-15 також святкувала вікторію над «Волинню» – 2:0. Голи в складі МФА забили: Кожевніков Нікіта та Пономаренко Назар.

Наступний матч команди МФА U-17 та U-15 зіграють вдома 19 вересня з однолітками львівських «Карпат». А МФА U-16 та U-14 гратимуть на виїзді проти чернівецької «Буковини».