Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Голепад у миколаївські ворота (ФОТО)
19:08
ДЮФЛУ. Голепад у миколаївські ворота (ФОТО)
Цієї суботи, 31 жовтня, юні минайці вразили результативністю у дев'ятому турі ДЮФЛ України.

ДЮФЛУ. Голепад у миколаївські ворота (ФОТО) У поєдинку старших команд не вийшло рівної боротьби, так як миколаївці приїхали на гру у неповному складі, на поле вийшло всього дев’ять гравців. Тож господарі скористались цим сповна і покращили свою гольову статистику.

На 11-ій хвилині Кроликов подав кутовий, а Печко замкнув головою – 1:0.

На 15-ій хвилині Марюхнич здійснив перехоплення і вивів Тимченка один в один – 2:0.

На 17-ій хвилині знову зіграла вже награна зв’язка – Кроликов подав корнер, а Печко виграв верхову боротьбу – 3:0.

За хвилину Тимченко реалізовує вихід сам на сам – 4:0.

На 24-ій хвилині Марюхнич підібрав відскок у чужій штрафній і одразу пробив – 5:0.

На 31-ій хвилині Чічак віддав результативну передачу на Кроликова – 6:0.

На 35-ій хвилині Беркела віддав довгий пас на Марюхнича, який виходить на ворота і знову забиває – 7:0.

Перед перервою ще Кроликов встиг відзначиись – 8:0.

На 45-ій хвилині Марюхнич пробив з 14 метрів, воротар відбив, а Тимченко був першим на добиванні – 9:0.

На 58-ій хвилині Терпак завдав дальнього удару, кіпер парирує перед собою, а Симочко тільки цього і чекав – 10:0.

На 64-ій хвилині Трусевич головою скинув на Симочка, який скористався передачею – 11:0.

На 70-ій хвилині Симочко оформив хет-трик замкнувши простріл – 12:0.

Довершив погром Данко, який після закиду у штрафну пробив справа з 10 метрів – 13:0.

АФУРР-Минай U17 (с. Минай) - ФК Миколаїв U17 (Миколаїв (Львівська обл.)) 13:0

Голи: Печко, 11, 17, Тимченко, 15, 18, 45, Марюхнич, 24, 35, Кроликов, 31, 38, Симочко, 58, 64, 70, Данко, 74.

Трохи більш конкурентним виявився поєдинок молодших колективів, хоча і тут не обійшлося без розгрому. Вже на 6-ій хвилині Калінця збили у штрафній суперника і Попович реалізував пенальті – 1:0.

На 14-ій хвилині Каганець влучно пробив зі штрафного метрів з 26 – 2:0.

На 28-ій хвилині Попович здійснив стрімкий прорив, який завершив прострілом на Калінця – 3:0.

У другому таймі ще три м’ячі влетіло у ворота Миколаєва. На 37-ій хвилині Калінець подав зліва, Каганець з шести метрів влучає у поперечку, а Попович додає у ворота – 4:0.

На 54-ій хвилині Попович виводить Калінця на ворота і Ерік оформлю дубль у цьому матчі – 5:0.

Завершив погром Михайло Феделеш точним ударом з 14 метрів – 6:0.

АФУРР-Минай U15 (с. Минай) - ФК Миколаїв U15 (Миколаїв (Львівська обл.)) 6:0

Голи: Попович, 6 (пен.), 37, Каганець, 14, Калінець, 28, 54, Феделеш, 65.

На виїзді старші афурівці здобули мінімальну перемогу завдяки точному пострілу Мирослава Немеша. Молодша команда АФУРР поступилася волинянам.

ФЦ Ковель-Волинь U17 (Ковель) – АФУРР U17 (с. Минай) 0:1

ФЦ Ковель-Волинь U15 (Ковель) – АФУРР U15 (с. Минай) 4:0
ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 468 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0