Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. МФА наближається до чемпіонства (ФОТО)
10:25
ДЮФЛУ. МФА наближається до чемпіонства (ФОТО)
У 17-му турі МФА вдома грав з івано-франківською "Нікою".

У 17-му турі МФА вдома грав з івано-франківською «Нікою», задля того, щоб не втратити лідерство господарям слід було вдома брати три залікові бали. Вже на 4-й хвилині атака мукачівців завершилася взяттям воріт – Дмитро Поліщук головою вразив ворота «Ніки». Далі гра дещо змістилася в центральну зону. Івано-франківці навіть зуміли забити м’яч, однак зробили це з положення поза грою. А на 29-й хвилині О.Тихонець подвоює перевагу мукачівців, скориставшись помилкою воротаря та оборонців.

У другій половині матчу Віталій Нерух потужним ударом робить результат – 3:0, а остаточну переможну крапку в поєдинку потужним ударом поставив Кевін Дуруеке – 4:0.

МФА (Мукачево) U-17 – «Ніка» (Івано-Франківськ) U-17 – 4:0 (2:0)

Голи: Поліщук 4, Тихонець 29, Нерух 53, Дуруеке 80+2

МФА: Переганець Зден, Дубовський Денис (Древаль Богдан 60), Брановський Богдан, Нагірний Артем, Бойко Роман (Фамулевич Даніїл 59), Тихонець Олександр, Поліщук Дмитро (Василиків Андрій 41), Павлюк Євген (Яніцький Кирило 54) Станкович Іван (Боднарук Іван 41), Герасименко Андрій (Попович Іван 43), Нерух Віталій (Дуруеке Кевін 51).
Тренер: Анатолій Білай

«Ніка»: Макарій Андрій (Балан Владислав 41), Кіндрат Роман, Шевчук Кіріл, Відливаний Микола, Осадча Назарій, Григорів Іван, Ткачук Олександр (Карабінович Святослав 66), Михайлишин Олег (Фединишинець Руслан 72), Голендир Василь (Когет Микола 60), Пазюк Олег, Семчишин Дмитро (Дабуцький Денис 51).
Тренер: Шевчук А.

Незважаючи на тривалий опір гостей, мукачівці таки зуміли добитися бажаного результату. Господарі вже на 1-й хвилині повели, однак гості в другому таймі відновили рівновагу. А далі вже оборонець МФА Тарас Яримович знову виводить команду вперед потужним ударом, а третій м’яч в ворота «Ніки» після флангового проходу Яримовича забиває Юрій Клімковський.

МФА (Мукачево) U-15 – «Ніка» (Івано-Франківськ) U-15 – 3:1 (1:0)

Голи: Сньозик 1, Яримович 56, Клімковський 52 – Шидовер 52

МФА: Лушпінь Віталій, Трачук Віктор (Сергієнко Олег 22), Яримович Тарас, Чайка Валерій, Дружебляк Юрій (Дьордяк Ігор 36), Пономаренко Денис (Лушпінь Владислав 39), Сирота Кирило (Пастовенський Данило 60), Тарнавський Вадим (Остроушко Богдан 29), Сньозик Анатолій, Раско Михайло, Клімковський Юрій.
Тренер: Віктор Мунтян

«Ніка»: Андрійчук Олег (Маховський Олександр 66), Бабій Іван (Литвинець Давид 36), Пятківський Андрій, Назарук Віктор, Андрусяк Максим, Громадок Назарій (Балагура Олександр 59), Шидовер Олександр (Ярицький Марян 63), Мудрий Максим, Хома Олег, Дідик Олександр, Драбич Владислав (Бадак Ярослав 50).
Тренер: Шпірка Б.