Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. МФА відвантажив 12 івано-франківцям (ФОТО)
16:28
ДЮФЛУ. МФА відвантажив 12 івано-франківцям (ФОТО)
У 20-му турі ДЮФЛУ МФА в рідних стінах приймав івано-франківський ДЮСШ-3.

Мукачівці впевнено лідирують і прагнули підтвердити своє реноме.

У матчі команд U-17 господарі швидко заволоділи ініціативою й почали планомірно розхитувати оборонні редути івано-франківських однолітків. І вже на 12-й хвилині Дмитро Поліщук дальнім ударом відкриває результат у матчі. Через дві хвилини через оборону гостей наче ніж крізь масло пройшов Віталій Нерух і вколотив м’яч у сітку воріт суперника. А на 18-й хвилині знову свою «гармату» розрядив Поліщук робить рахунок – 3:0.

На 25 хв розгорнуту атаку команди влучно завершує Роман Бойко. А в другій половині зустрічі свої нагоди зуміли реалізувати Кирило Яніцький та Іван Попович. Тож – 6:0

Арбітр: Мельник Віталій (Чернівецька область);
Асистенти арбітра: Томаш Бабич, Вовчанський Ілля (Ужгород);
Спостерігач арбітражу: Шитєв Йосип (Ужгород).

МФА U-17 – ДЮСШ-3 U-17 – 6:0 (4:0)

Голи: Поліщук 12, 18, Нерух 12; Бойко 25, Яніцький 61, Попович 73

МФА: Переганець Зден (Фамулевіч Даніл 50), Дубовський Денис, Барановський Богдан, Нагірний Артем, Бойко Роман (Боднарук Іван 41), Тихонець Олександр (Василиків Андрій 51), Поліщук Дмитро, Павлюк Євген (Древаль Богдан 57), Станкович Іван, Попович Іван (Герасименко Андрій 41), Нерух Віталій (Яніцький Кирило 59).
Запасний: Омельчук Михайло
Тренер: Біляй Анатолій

ДЮСШ-3: Хромишин Михайло, Воєвода Василь (Герасим Назар 61), Пасічник Андрій, Морман Володимир, Василик Андрій, Загурак Олександр, Терефенко Сергій (Мацола Ігор 41), Деренько Олег, Опанащук Артемій (Андріїв Андрій 64) Поліщук Адріан (Кінаш Микола 71), Павлів Денис (Тулубінський Андрій 41).
Тренер: Топтеник В.

Поєдинок молодших команд U-15 також проходила за повної переваги господарів. А справжнім героєм матчу став Сньозик Анатолій, який тричі вразив ворота ДЮСШ-3, який отримав спеціальний подарунок – абонемент у фітнес зал від мецената Василя Кубарича. Загалом кінцевий результат матчу – 6:2 на користь господарів.

Голи: Сньозик 6, 35, 41, Куцак 26,28, Пономаренко 2 – Олексин 61, Пенерин 68

МФА: Кубарич Іван, Сирота Кирило, Пономаренко Денис, Чайка Валерій, Тарнавський Вадим (Дружбляк Юрій 17), Сергієнко Олег (Совган Віталій 34), Клімковський Юрій, Раско Михайло, Куцак Микола (Лушпінь Владислав 57), Остроушко Богдан (Трачук Віктор 41), Сньозик Анатолій (Яримович Тарас 60).
Запасні: Пастовенський Данило, Склярук Богдан.
Тренер: Мунтян Віктор

ДЮСШ-3: Волошин Денис, Гирлич Тарас, Кріцак Андрій, Чабанюк Борислав, ПАсічнк Андрій, Костюк Василь, Юхименко Максим, Калиндрук Владсилав (Гурис Артем 63 ), Пілет Ростислав (Олексин Іван 36), Орлик Максим, Ковчук Ростислав (Савчук Владислав 36, Пенерин Іван 40).
Запасні: Курилич Віктор, Гурис Артем.
Тренер: Деркач Андрій.

Наступний матч МФА зіграє на виїзді з ФК «Миколаїв».