Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. "Мункач" ділить перемоги з "Карпатами"
10:50
ДЮФЛУ. "Мункач" ділить перемоги з "Карпатами"
5 вересня стартував перший тур Еліт-ліги ДЮФЛУ з футболу, в рамках якого команди мукачівського МФА зустрічалися зі львівськими “Карпатами”.

ДЮФЛУ. У рідних стінах з львів”янами грали МФА U-16 та U-14.

Команда Івана Фізера ( U-16 ) доволі потужно зі стартових хвилин взяла ініціативу й почала домінувати на полі. Вже на 5-ій хвилині потужним ударом метрів з 23 перший історичний гол МФА в Еліт-лізі забиває Богдан Полудняк, а довершили господарі перемогу вже наприкінці матчу, змусивши гостей порушити правила у власному карному майданчику. Пенальті реалізував на 79-ій хвилині Назар Кайда. Тож – 2:0 є перемога.

На виїзді в цей час виступала команда МФА U-17 під орудою Віталія Пантілова, яка також зуміла здобути три залікових бали, здолавши господарів – 2:1.

А от молодші команди поступилися МФА U-14 вдома – 0:4. Хоч по грі наші хлопці навряд чи заслуговували на таку поразку.

На виїзді МФА U-15 програла “Карпатам” – 1:2.

Тож здобуваємо 6 залікових балів, що також доволі пристойний результат із таким грізним суперником.