Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Перша ліга. "Мункач" розписує мирову з "Буковиною" (ФОТО)
19:29
ДЮФЛУ. Перша ліга. "Мункач" розписує мирову з "Буковиною" (ФОТО)
Перші стикові матчі в чемпіонаті першої ліги ДЮФЛУ МФА U-17 та U-15 з чернівецькою «Буковиною» зіграли внічию.

ДЮФЛУ. Перша ліга.
Поєдинок старших юнаків завершився з результатом – 2:2. Цей двобій був доволі складним для наших хлопців. Ще наприкінці першої половини матчу господарі залишилися в меншості – арбітр вилучив воротаря Здена Переганця та ще й поставив пенальті в бік воріт мукачівців, який буковинці реалізували. Тим не менш, граючи в меншості, наші хлопці не тільки відігралися, а й повели в рахунку. На 58-й хвилині кращий бомбардир МФА Віталій Нерух влучним ударом зрівнює рахунок, а на 65-й хвилині Кирило Яніцький виводить мукачівців вперед. Правда, гості таки зуміли зрівняти результат на 71 –й хвилині поєдинку, який так і завершився – 2:2.

МФА U-17 (Мукачево) – «Буковина» U-17 (Чернівці) – 2:2 (0:1).

Голи: Нерух 58, Яніцький 65 – Ячнич +37, Столяр 71

МФА: Переганець Зден, Дубовський Денис (Дуруеке Кевін 66), Барановський Богдан, Бойко Роман (Герасименко Андрій 41), Тихонець Олександр (Яніцький Кирило 50), Поліщук Дмитро, Павлюк Євген, Станкович Іван, Нагірний Артем, Попович Іван (Омельчук Михайло 36), Нерух Віталій (Древаль Богдан 74).
Запасні: Кірюхін Ілля, Фамулевич Даніїл.
Тренер: Анатолій Біляй

«Буковина»: Генцар Юрій, Дячук Роман (Гаврилюк Тарас 28), Ячнич Віктор, Штефуник Олег, Макотяк Іван, Оробець Іван (Мельниченко Іван 65), Симака Вадим, Столяр Володимир, Миськів Владсилав, Стинча Олексій (Шадобюк Володимир 43), Уреу Маріо.
Запасні: Мулик Андрій, Манутла Емре, Кузь Марян, Скутельник Олександр.
Тренер: Крафт В.Р.

Вилучення: Переганець 36

А в матчі п’ятнадцятилітніх гравців перший тайм вийшов рівним, а от у другій половині господарі зазнали аж двох вилучень. Далі ж хлопці пропустили м’яч, однак, на 67-й хвилині гри після подачі з кутового Склярук вдало підключився до атаки й головою спрямував м’яч впритул зі стійкою й зрівняв рахунок. Тож – 1:1. Тепер вже все вирішуватиметься в Чернівцях, 8 червня. МФА U-17

МФА (Мукачево) U-15 – «Буковина» U-15 (Чернівці) – 1:1 (0:0)

Голи: Склярук 67 – Скакун 55

МФА: Пастовенський Данило, Совган Віталій, Клімковський Юрій, Яримович Тарас (Дьордяк Ігор 45), Остроушко Богдан, Сирота Кирило, Сергієнко Олег (Склярук Богдан 38), Пономаренко Денис, Раско Михайло (Дружбляк Юрій 34), Куцак Микола, Сньозик Анатолій.
Запасні: Тарнавський Вадим, Трачук Віктор, Лушпінь Віталій.
Тренер: Віктор Мунтян

«Буковина»: Овчінніков Олексій, Скакун Олег, Нагурянський Дмитро, Гончар Павло, Жуліга Іван, Микитюк Максим, Маркій Євген, Василишин Максим, Ташевський Олександр, Волощук Анатолій, Фушинський Андрій.
Запасні: Добрянський Михайло, Галевський Олег, Чорногуз Павло, Нуляк Максим, Криницький Олег.
Тренер: Меленкуський О.