Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. СДЮСШОР завершив сезон перемогами над "Поділлям"
09:14
ДЮФЛУ. СДЮСШОР завершив сезон перемогами над "Поділлям"
16-го травня відбулись матчі 18-го туру чемпіонату ДЮФЛУ, де команди СДЮСШОР приймали хмельницьке “Поділля”.

ДЮФЛУ. СДЮСШОР завершив сезон перемогами над Першими на футбольний газон вийшли команди вікових категорій U-17.

В дебюті зустрічі ужгородці зуміли відкрити рахунок. Селеш Крістіан з 7-ми метрів холоднокровно реалізував гольову нагоду. На цьому СДЮСШОР не зупинявся і той таки Селеш мав йще дві нагоди для взяття воріт, які на жаль не реалізував.

Другий тайм ужгородці почали дуже активно. На 49-ій хвилині Бутрик Мілан подвоює перевагу своєї команди. Через декілька хвилин гравець СДЮСШОР Ковчар Ігор робить рахунок 3:0. На 67-ій хвилині Селеш Крістіан втік від захисників і реалізував вихід віч-на-віч з воротарем. Ближче до завершення матчу гості зуміли забити «гол престижу».

Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу СДЮСШОР з рахунком 4:1

У другому матчі на футбольний газон вийшли команди вікових категорій U-15.

Початок матчу був за ужгородцями. Спочатку Шелемба Олександр обіграв воротаря та віддав пас на Прокопіва Андрія, на жаль останній не зміг влучити вже у порожні ворота. В середині першого тайму Бобик Костянтин небезпечно пробивав з-за меж штрафного майданчика, м’яч влучив в одразу дві штанги, але у ворота не залетів. Все ж таки СДЮСШОРівці добились свого на 27-ій хвилині. Бойчук Ігор зі штрафного удару з 25-ми метрів, дуже сильним та влучним пострілом ввігнав м’яч у верхній кут воріт.

СДЮСШОР продовжував домінувати і у другому таймі. На 51-ій хвилині після навісу з кутового Прокопів Андрій наніс ефектний удар через себе, однак кіпер гостей зумів відбити цей удар. Ужгородці створили йще декілька напів мометнів, але голів більше не забивали.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу СДЮСШОР з рахунком 1:0.

U-16. “Поділля” (Хмельницький) – СДЮСШОР (Ужгород) 0:3
Голи у складі СДЮСШОР : Пімінов Мирослав, Юришинець Назар, Шандалі Олександр.

U-14. “Поділля” (Хмельницький) – СДЮСШОР (Ужгород) 5:1
Гол у складі СДЮСШОР : Андрейко Іван.