Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ U16. У групі А "Чорноморець" та "Металіст" захоплюють лідерство (ФОТО)
23:18
ДЮФЛУ U16. У групі А "Чорноморець" та "Металіст" захоплюють лідерство (ФОТО)
У матчах першого туру фінальної частини ДЮФЛ України U16 групи А були два розгроми.

ДЮФЛУ U16. У групі А Стартувала фінальна частина ДЮФЛ України U16. Перша група свої матчі проводить у Середньому.

Першими на поле вийшли BRW-BIK з Володимир-Волинського та Чорноморець Одеса. Одесити вважалися фаворитами, тому що в минулому році були другими у своїй віковій категорії. Волиняни ж мали в своєму активі вражаючу безпрограшну серію, виступаючи в західній зоні з ужгородцями та мукачівцями.

Моряки з самого старту заволоділи територіальною перевагою і не забарились з голами. Вже у першій десятихвилинці підопічні Горобця відкрили рахунок після подачі з лівого краю. За десять хвилин одесити подвоїли рахунок, знову після передач з флангу.

Третій гол Чорноморця був забитий в середині першого тайму з пенальті. І ще до закінчення першої половини гри ще один навіс, тепер вже справа, нападник біло-синіх переправив головою у ворота суперника – 4:0.

У другому таймі волиняни трохи відсунули гру від своїх воріт. Тренери провели декілька замін, щоб поберегти сили на наступний ігровий день. Лише в кінці зустрічі BRW-BIK скористався помилками в захисті Одеси і провів гол престижу.

Другий поєдинок між Олімпійським коледжем ім. І.Піддубного та харківським Металістом пройшов у більш рівній боротьбі.

Кияни виглядали краще в атаці і були значно ближче до забитого голу. Та металісти тримали оборону і час від часу втікали в контратаки. Та до перерви глядачі голів не побачили.

В другому таймі команди продовжили грати на зустрічних курсах, як то кажуть до першого забитого. Саме харків’янам вдалось відзначитись, з пенальті. ОК ім. І. Піддубного й далі шукав підходи до воріт суперника і мав декілька реальних нагод, але влучність підводила форвардів. Та забили знову футболісти з Харкова. Після швидкої атаки нападник пробив з семи метрів точно в праву дев'ятку.

За п’ять хвилин до кінця матчу Металіст довів рахунок до розгромного – 3:0.