Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ U-14. "МФА" бере три очки у Чернівцях (ФОТО)
09:37
ДЮФЛУ U-14. "МФА" бере три очки у Чернівцях (ФОТО)
Команда Сергія Кундрика вириває перемогу у Чернівцях.

ДЮФЛУ U-14.
В цій грі наші хлопці продемонстрували більше бажання до перемоги, ніж господарі. З перших хвилин мукачівці були більш активними, ніж господарі. А на 16 хвилині їх атака приносить перший результат – Яримович віддав хорошу передачу на хід Василишину, Даніель вміло пройшов свого опікуна й пробив точно повз кіпера буковинців. Перша половина так і завершилася.

Другий тайм також проходив за переваги нашої команди. На 42-й хвилині сольний прохід правим краєм Василишина знову приносить результат. Даніель оббіг трьох суперників увірвався в штрафний майданчик і прострілив вздовж лінії воротарського майданчика, оборонець господарів намагався вибити небезпечну передачу та в підкаті спрямував м’яч в сітку власних воріт. Наші хлопці могли забити і втретє, однак передачу того ж Василишина не зміг як слід замкнути партнер по команді.

Після цього господарі пішли вперед великими силами і невдовзі таки зуміли скоротити відставання. Подачу з кутового головою точно замикає Ташевський Олександр. Далі ж наші зуміли втримати потрібний результат і здобути перемогу.

Дві інші наші командиU-15 та U-17 у рідних стінах грають унічию – 1:1 та зазнали поразки – 1:2.

Арбітр: Сторожук Ярослав (Львівська обл.)
Асистенти арбітра: Радіонін Тарас, Дудняк Орест (Львівська обл.)
Спостергіач арбітражу ФФУ: Маковей Василь (Чернівецька обл.)