Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ U-15. "МФА" зазнає невдачі з ФК "Львів" (ФОТО)
10:16
ДЮФЛУ U-15. "МФА" зазнає невдачі з ФК "Львів" (ФОТО)
Мукачівська команда не зуміла здобути очки вдома із львів'янами.

ДЮФЛУ U-15.
В цьому матчі наші хлопці знову поступаються. Спочатку Максим Дідун засмутив нашу команду на 12-й хвилині. А далі гості й взагалі заробили вилучення й весь другий тайм грали в меншості. Але навіть чисельна перевага не допомогла мукачівцям. А за 5 хвилин до завершення матчу гості й взагалі забивають другий гол, який і визначив результат цього двобою. Тож поразка – 0:2.

Арбітр: Гронський Володимир (Івано-Франківськ);
Асистенти арбітра: Рубей Вадим (Іршава), Вовчанський Ілля (Ужгород);
Спостерігач арбітражу: Митровський Михайло (Ужгород).

Стадіон «Авангард» м. Мукачево. Глядачів:200, температура +15

«Мункач футбольна академія» U-15 – ФК «Львів» U-15 – 0:2 (0:1)

Голи: Дідун, 12, Радь, 65

МФА: Баліцький Дмитро, Гапотченков Гліб (Грибінець Вадим 66), Чеченін Микита, Дідо Юрій, Прус Денис, Хайнас Андрій, Дмитрук Віталій, Хайнас Віталій (к), Кравець Віталій, Крегул Олександр (Бабаєв Володимир 36, Феєр Антон 70+1), Левко Ярослав (Черешнівський Артур 38).
Запасні: Томашовскі Ярослав, Дубовий Кирило, Боковецький Валерій.
Тренер: Володимир Воробець

«Львів»: Лалак Юрій, Юзвик Віталій, Мудрий Максим (Микосовський Олександр 70), Дідун Максим (Ярема Святослав 60), Бондарук Віталій (Сидор Назар 51), Радь Павло (Підцерковний Тарас 36), Харко Михайло, Котовенко Костянтин, Копитко Олег, Пацула Ярослав, Шкікавий Богдан (Лильо Захар 70+1).