Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ U-16. "Мункач" вивозить нічию із Чернівців
09:46
ДЮФЛУ U-16. "Мункач" вивозить нічию із Чернівців
Граючи тривалий час у меншості мукачівці зуміли здобути одне очко на виїзді.

ДЮФЛУ U-16.
У четвертому турі в Чернівцях зустрічалися конкуренти в загальнокомандному заліку, тож очікувалося, що матч вийде складним для обох команд. Початок зустрічі був за нашою командою, яка розпочала гру зі стрімких атак на вістрі яких виступав Станкович. Двічі Іван мав хороші нагоди для того, щоб відкрити рахунок однак не зміг їх точно завершити. Далі вже господарі кількома ударами потурбували Юртина, наш кіпер зіграв надійно.

Але на 34-й хвилині помилка нашого оборонця коштувала кіперу вилучення – головою захисник скидував воротарю, але зробив це заслабко м’яч перехопив нападник «Буковини» й виходив на ударну позицію. Воротар вийшов за межі штрафного майданчика й ціною фолу зупинив нападника й був вилучений.

Правда, господарі чисельною перевагою скористалися лише на 60-й хвилині гри. Лівим краєм прорвався гравець суперника, здійснив передачу в район карного майданчика нашої команди, передачу приборкав Андрій Мельничук, який зумів накрутити нашого оборонця і пробив точно в кут воріт.

Тренерський штаб МФА вдався до певних кадрових ротацій, які невдовзі принесли користь команді. Вдало в гру ввійшов Андрій Криськів, який вже за 6 хвилин після пропущеного м’яча здійснив фланговий прохід, який оборонець господарів зупиняє фолом у власному карному майданчику. Пенальті взявся виконувати Іван Станкович, удар якого парирує воротар, але Іван все ж зумів другим дотиком добити м’яч у сітку воріт суперника – 1:1.

До кінця зустрічі суперник намагався вирвати перемогу, однак добре оборонялася наша команда, а на останньому рубежі партнерів виручав наш воротар. Тож заслужена нічия за чисельною переваги суперника – результат задовільний.

Арбітр: Сторожук Ярослав (Львівська обл.)
Асистенти арбітра: Радіонін Тарас, Дудняк Орест (Львівська обл.)
Спостергіач арбітражу ФФУ: Маковей Василь (Чернівецька обл.)