Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ U-17. Мукачівці перемагають у Чернівцях (ФОТО)
14:18
ДЮФЛУ U-17. Мукачівці перемагають у Чернівцях (ФОТО)
«Буковина» є одним із конкурентів нашої команди в нижній частині турнірної таблиці, тож до Чернівців наші команди приїхали дати бій господарям.

Підопічні Василя Куделка з перших хвилин заволоділи ініціативою й почали шукати шляхи до володінь Дутка. Досить небезпечними були подачі зі стандартів, де всі м’ячі для нашої команди вигравав в оборонців фактурний Михайло Фляшко.

На 5-й хвилині під час атаки Михайло зумів вибрати правильну позицію й вдало плечем замкнув фланговий навіс партнерів – 0:1. Вже через десять хвилин Михайло «розібрався» з двома оборонцями буковинської команди й завдав удару з лінії штрафного майданчика, скориставшись, тим, що воротар вийшов далеко за межі власного майданчика – 0:2. Наша команда контролювала хід гри, свідомо віддавши ініціативу супернику, намагаючись підловити господарів на контратаках. Однак, перша половина так і завершилася за переваги нашої команди.

Початок другого тайму знову був за нами. На 50-й хвилині чергова атака МФА завершилася взяттям воріт. На її вістрі діяли Михайло Фляшко та Ігор Бекеша. Саме Ігор вдало зіграв на добиванні після спроби вибити захисниками «Буковини» м’яч за межі власного карного майданчика. Правда, через дві хвилини господарі завдяки удару Сергія Чужияна один гол відквитали, проте, як виявилося цей м’яч став голом престижу для буковинців у цій зустрічі.

Стадіон «Мальва» м. Чернівці. Температура:+12, глядачів: 100

«Буковина» (Чернівці) U-17 – МФА (Мукачево) U-17 – 1:3 (0:2)

Голи: Чужиян 52 – Фляшко 5 , 15; Бекеша 50

«Буковина»:Дутка Дмитро (Пікар Юрій 41), Морару Іоан (Макирчук Святослав 25), Мудрий Іван, Чужиян Сергій, Єремічук Ігор, Полівцев Даніїл, Рябий Артем, Подюк Михайло (Тодеріка Денис 41), Никифорець Юрій (Колчанов Максим 61), Корольов Сергій (Роспопа Василь 61).
Запасні: Соломян Богдан, Криштанович Володимир
Тренер: Бужак О.А.

«МФА»: Кундрик Степан (Гребенюк Роман 80+1), Рубіш Ростислав, Турецький Владислав, Хіміч Василь, Баркасі Владислав, Ващинець Василь (Назаренко Владислав 70), Добош Михайло, Фітель Олександр (Черепаня Олексій 15), Бекеша Ігор, Яворський Павло (Яворів Ярослав 56), Фляшко Михайло (Гудима Максим 78).
Запасний: Поліщук Олег