Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін набирає очки у Нововолинську
15:32
ДЮФЛУ. УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін набирає очки у Нововолинську
Ужгородська команда вдало розпочала друге коло чемпіонату ДЮФЛ України у Першій лізі.

На старті чемпіонату ужгородці приймали вдома ДЮСШ Нововолинськ і тоді старша команда перемогла 1:0, а молодші поступились 0:2.

У недільному матчі команда U-15 зуміла взяти реванш за минулу поразку і здобула чергові три пункти. Збільшив свій доробок кращий бомбардир УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Василь Симочко, який на 25-ій хвилині поклав початок перемозі своєї команди. Нагадаємо, що у минулому турі Симочко оформив покер, чотири рази розписавшись у воротах тернопільської Надії. Тож тепер на його рахунку вже шість голів у одинадцяти матчах.

На 35-ій хвилині закарпатці провели чудову атаку з ефектним закінченням. Після навісу з флангу, Мілан Бутрик в один дотик відкидує під удар партнеру і Кадачігов зльоту відправляє м’яч під перекладину. Через п’ять хвилин господарі мали нагоду відігратися, однак не реалізували пенальті.

Та на 51-ій хвилині волиняни все ж провели один гол. Та команда Івана Бисаги та Миколи Дороговича відстояли перемогу і тим самим покращила свої позиції у турнірній таблиці. Вони із 12 очками розташувались на восьмій позиції.

Арбітр: Файда Василь (Львів)
Асистенти арбітра: Бас Назарій (Луцьк) / Дмитрук Андрій (с.Липини)
Інспектор: Школьний Ігор (Луцьк)

ДЮСШ (Нововолинськ) U-15 - УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін (Ужгородський р-н) U-15 1:2 (0:1)

Голи: Дмитрук, 51 - Симочко, 25, Кадачігов, 36.

ДЮСШ (Нововолинськ): Едуард Іванов, Владислав Божко, Богдан Мужик, Максим Киричук, Андрій Базієвський (6. Станіслав Власюк, 63), Владислав Луцик (к), Микола Пікарук (10. Богдан Дмитрук, 40), Юрій Байдала, Валерій Стрижачук, Тарас Чепіль, Юрій Гамота.
Запасні: Максим Ковтонюк, Вадим Новосад, Володимир Артеменко, Денис Пащук, Андрій Кобетяк.

УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін: Віталій Лісняк, Дмитрій Ріпич, Юрій Канюк, Дмитро Шаленик, Мілан Бутрик, Руслан Логин (к) ,Артем Кадачігов (17. Владислав Драбич, 68), Василь Симочко, Сергій Любка, Михайло Керечанин, Ігор Бочкоій.
Запасні: Микола Кешкентій, Домінік Мюлганс, Станіслав Бокарьов, Даніель Іванчик, Станіслав Терпак, Любомир Вербовські.

Владислав Божко (42, нереалізований пенальті)

Дорослий склад під керівництвом Юрія Костика та Валерія Угрина у п’ятому матчі в сезоні зміг зберегти свої ворота на замку. Це дозволило їм обійти декілька команд і зайняти восьме місце, також маючи в активі 12 пунктів.

Вже у середу, 8 листопада, УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін зіграє вдома із Рух Винники, який йде на 1-2 позиції вище нашої команди, тож гра обіцяє бути цікавою.

ДЮСШ (Нововолинськ): Владислав Лукашук, Денис Палій, Тарас Петрук, Валентин Кінащук (к), Назарій Зарубайко (5. Олег Островський, 51), Юрій Василишин (9. Владислав Ярощук, 80), Юрій Бурчак, Олександр Яйчук, Давід Ляшук, Данило Глушнюк, Юрій Мінькач (6. Владислав Савчук, 70).
Запасні: Владислав Войтович, Андрій Озимчук, Давид Баглайчук, Назар Мацьоха.

УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін: Іван Марущинець, Євген Григорчук, Норберт Сігетій, Ростислав Лакатош, Юрій Мірошниченко, Олександр Пастеляк (18. Владислав Романюк, 66), Владислав Іонін, Владіслав Белоусов, Олександр Монастирецький (19. Андрій Попадинець, 79), Олександр Зубов, Себастьян Феєр (к).
Запасні: Іван Кашуба, Артем Іванчик, Микола Долгош, Євгеній Пекарь.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 1184 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0