Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. УРДЮСШ-ДЮШФ "Зінедін" переграє вдома "Галичину" (ФОТО)
21:07
ДЮФЛУ. УРДЮСШ-ДЮШФ "Зінедін" переграє вдома "Галичину" (ФОТО)
Ужгородський "Зінедін" продовжує свою переможну домашню серію в ДЮФЛ України.

ДЮФЛУ. УРДЮСШ-ДЮШФ
Лише чотири дні тому Галичина зуміла вдома відібрати очки у лідера групи 4 МФА, та у матчі із Зінедіном їм важко було на щось розраховувати, особливо зважаючи на чудову домашню форму ужгородців.

У матчі старших колективів господарі досить швидко повели у рахунку, коли Булеза реалізував вихід один в один, точно пробивши в дальній кут. Гості за весь перший тайм мали одну реальну нагоду забити, але чудову реакцію продемонстрував Марушинець.

Та вже на старті другого тайму львів’янам вдалось пройти центр захисту господарів і Цілінський зрівнює рахунок.

Підопічні Василя Ороса побігли вперед повертати собі перевагу. Романко пробив з 17 метрів точно в правий кут, кіпер в останній момент рятує свої ворота від неминучого голу. Повхан на швидкості втік від захисників і виходив на воротаря з лівого краю, але пробив у нього.

Та трохи згодом нападник зінедінівців виправився і з доволі гострого кута все ж пробив Ріпея, м’яч від ближньої стійки залетів у ворота – 2:1.

УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін U-17 Ужгородський р-н – Галичина U-17 Львів 2:1

Голи: Булеза, 5, Повхан, 69 - Цілінський, 43.

Зінедін: Іван Марушинець, Ігор Бочкоі (Дмитро Ріпич, 78), Юрій Мірошниченко, Віталій Кузьма, Іван Хила, Михайло Романко, Ростислав Фрінцко (Павло Улашин, 76), Максим Лютнянський, Максим Максимець, Іван Повхан, Василь Булеза (Юрій Канюк, 67)
Запасні: Віталій Лісняк.
Тренер – Василь Орос.

У поєдинку молодших команд долю матчу вирішив єдиний точний постріл Нікіти Кроццолі, якому асистував його напарник по нападу Василь Симочко.

Таким чином УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін здобуває подвійну перемогу і закріплює свої позиції на вершині турнірної таблиці.

УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін U-15 Ужгородський р-н – Галичина U-15 Львів 1:0

Голи: Кроццолі.
ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 780 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0