Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. Вдалий старт Мункача
09:53
ДЮФЛУ. Вдалий старт Мункача
Мукачівські команді у дебютних поєдинках нового сезону здобули позитивний результат.

У протистоянні з волинянами у першому турі МФА зуміли здобути три перемоги і одну нічию.

У поєдинку найстарших команд вже на 6-ій хвлині габаритний форвард господарів Пищур забиває свій дебютний гол у чемпіонаті - 1:0.

На 56-ій хвилині Данило Ткачук подачею з флангу закинув круглого за комірець голкіперу - 2:0. На 75-ій хвилині мукачівці забили після кутового - це Козачук переправив мяч у ворота на дальній стійці - 3:0. Вже у додатковий час Ярослав Райлян провів четвертий гол своєї команди, реалізувавши вихід один в один - 4:1.

У поєдинку команд 2007 р.н. Мункач на 24-ій хвилині вийшов вперед - після подачі зі стандарту Вадим Тиш виявився найспритнішим у чужій штрафній. У другому таймі господарі збільшили свою перевагу завдяки дальньому влучному удару Іллі Теплюка - 2:0. Гості зуміли забити лише за три хвилини до завершення основного часу.