Головна » Усі публікації » ДЮФЛ » ДЮФЛУ. З "Рухом" та "Галичиною" ділимо перемоги (ФОТО)
19:18
ДЮФЛУ. З "Рухом" та "Галичиною" ділимо перемоги (ФОТО)
Цієї суботи, 24 жовтня, юні минайці з різними успіхами виступали у восьмому турі ДЮФЛ України.

ДЮФЛУ. З Вдома команда 2005 р.н. грала з командою Галичина. Перший тайм проходив за відчутної переваги гостей, однак АФУРР діяли надійно та дисципліновано в обороні, а незадовго до перерви провели разючий випад, який завершився сольним проходом Кенийза, який обійшов декількох гравців перед штрафною, вийшов сам на сам і закотив у лівий кут – 1:0.

А на початку другого тайму Немешу вдався чудовий удар з 23 метрів у дальній кут – 2:0.

Підопічні Чернявського впевнено вели гру до перемоги, і лише за чотири хвилини до завершення гри дозволили супернику забити після фолу у карній зоні і призначення пенальті – 2:1.

АФУРР U17 (с. Минай) – Галичина U17 (Львів) 2:1

Менш вдало складувався поєдинок для команди 2007 р.н.  У першому таймі вони пропустили двічі і змушені були наздоганяти. І вже на 46-ій хвилині Чурило зумів відквитати один м’яч. АФУРР робили все можливе, щоб уникнути поразки, кинувши всі сили на атаку. В одному з епізодів після кутового м’яч влучає в руку гравцю Галичини, однак арбітр не призначив пенальті, що в певній мірі вплинуло на кінцевий результат.

АФУРР U15 (с. Минай) – Галичина U15 (Львів) 1:2

На виїзді у центральній грі першого кола старші не зуміли втримати нічийний рахунок.

Рух U17 (Винники Львівська) - АФУРР-Минай U17 (с. Минай) 1:0

Команда Балажинця завдала розгромної поразки своїм головним конкурентам. Голами відзначились ударне бомбардирське тріо – Калінець, Попович та Каганець. Тож відрив в один пункт від Винників зберігається.

Рух U15 (Винники Львівська) - АФУРР-Минай U15 (с. Минай) 0:3
ФОТОРЕПОРТАЖ з матчів дивіться на офіційній сторінці Фейсбук.

Категорія: ДЮФЛ | Переглядів: 404 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0