Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Дмитро Сартіна повернувся до МФК "Миколаїв"
20:40
Дмитро Сартіна повернувся до МФК "Миколаїв"
Після річної перерви ужгородський захисник знову вийшов на поле у футболці миколаївського клубу.

Дмитро Сартіна повернувся до МФК
У сезоні 2016/2017 Дмитро вже виступав за Миколаїв, будучи твердим гравцем основи. Але минулий сезон він відіграв вже за київську Оболонь-Бровар, де провів 25 матчів і забив 2 голи.

У міжсезоння ужгородець повернувся до вже знайомого футбольного колективу, з яким пройшов повноцінні передсезонні збори, які команда проводила у Мукачеві. В одній з контрольних ігор вони зустрічались з Минаєм і виграли 1:0, Дмитро відіграв весь матч.

"У Києві у мене закінчився контракт, я став вільним агентом. Вирішив поговорити з Русланом Михайловичем про своє повернення до Миколаєва, мені завжди подобалося це місто і вболівальники. Ось тепер я тут і готовий допомагати МФК Миколаїв усіма силами!", - прокоментував клубній прес-службі своє повернення сам Дмитро.

Вже сьогодні, 21 липня, Сартіна провів першу офіційну гру у новому сезоні Першої ліги України, і за збігом обставин, якраз проти своїх екс-одноклубників з Оболонь-Бровар. Дмитро відіграв всі 90 хвилин, а гра завершилась нульовою нічиєю.