Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » Дубль Апаріна приносить перемогу мукачівцям (ФОТО)
08:09
Дубль Апаріна приносить перемогу мукачівцям (ФОТО)
У 8-му турі чемпіонату Закарпаття з футболу МФА «Мункач» удома приймав ФК «Середнє».

У складі обидвох команд виступають молоді футболісти, тож очікувалося, що гра вийде непростою. Хоча в господарів була перевага в зіграності, адже хлопці виступали в чемпіонаті першої ліги країни U-19, де зігралися, набралися досвіду. Власне у складі гостей, окрім Мирона Гуловича, Дениса Чокнадія та Микити Гальчака грають вчорашні юніори, яки потроху набираються досвіду.

Мукачівці заволоділи ініціативою й почали шукати шляхи до володінь Михайла Готри. Однак, середнянці цупко тримали оборону. Лише в середині першої половини гри до воріт зуміли продертися Міклош та Трачук, які завдали ударів по воротам, та надійно відіграв кіпер гостей, який здійснив два сейви.

Другий тайм також проходив за домінування господарів, які повністю взяли під контроль м’яч, однак, гості трималися та відповідали контратаками. Та на 53-й хвилині після затяжної атаки господарів, захист середнянців таки зламався – повважавши, що гравець МФА Олександр Апарін був в офсайді, а той після відскоку спрямував м’яч точно в сітку воріт.

Гості намагалися вже відповідати більш гостріше, однак всі їх спроби вміло нівелювали оборонці МФА. А на 80-й хвилині все той же Апарін неперевершено виконав штрафний удар – м’яч від стійки влетів у ворота – 2:0.

Тож впевнена перемога господарів. (юнаки – 4:0).

У цей четвер, 13 червня, МФА проведе домашній перенесений матч 3-го туру з ФК «Поляна».

Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород);
Асистенти арбітра: Юрій Шимон, Ігор Гарлач (Ужгород);
Делегат ФФЗ: Жбора Георгій (Мукачево).