Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Дубль Бако приносить перемогу молодіжці "Шахтаря" (ВІДЕО)
11:48
Дубль Бако приносить перемогу молодіжці "Шахтаря" (ВІДЕО)
У неділю, 7 листопада, мукачівський футболіст оформив переможний дубль у поєдинку в Калинівці.

Дубль Бако приносить перемогу молодіжці
У календарній грі 14 туру чемпіонату юнацьких команд молодіжка донецького клубу грала на виїзді з "Колосом". Зі старту вийшов Андрій Булеза, а Крістіан Бако залишився на лаві запасних.

"Шахтар" забив першим на 9-ій хвилині - зробив це Лосенко. На старті другого тайму ковалівці вирівняли рахунок на табло після автоголу захисника донеччан - 1:1.

На 72-ій хвилині на полі зявився Бако, який за пять хвилин двома влучними ударами приніс перемогу своїй команді. На 80-й хвилині Бако більярдним ударом з 30 метрів вивів "Шахтар" вперед. Ще за кілька хвилин джокер Оскара Ратулутри знову здалеку вразив ворота Пахолюка та оформив дубль, встановивши підсумковий рахунок на табло - 3:1.

"Шахтар" перемагає «Колос» на виїзді завдяки дублю Бако наприкінці зустрічі.

"Колос" U19 (Ковалівка) - "Шахтар" U19 (Донецьк) - 1:3 (0:1)

Голи: Лосенко 9, Гулько 54 (автогол), Бако 80, 85

«Шахтар» U19: Твардовський, Капінус, Фаріна (Савченко, 54), Козик, Булеза, Лосенко (Бако, 72), Глущенко, Гулько (к), Сігєєв (Плющ, 46), Пушкарьов (Векленко, 61), Гончарук ( Погорілий, 72)

Категорія: Чемпіонат України | Переглядів: 565 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0