Головна » Усі публікації » у світі » Дубль і асисти Габовди у розгромі "Сморгоні" (ВІДЕО)
20:28
Дубль і асисти Габовди у розгромі "Сморгоні" (ВІДЕО)
Мукачівський півзахисник став одним із героїв переможного поєдинку у Жодіно.

Дубль і асисти Габовди у розгромі
У суботу, 2 жотвня, у 25-му турі чемпіонату Білорусі Торпедо-БеЛАЗ зіграв вдома з одним із аутсайдерів Сморгоню. Феєричним цей матч видався для нашого футболіста, який встигав і забивати, і допомагати відзначатися партнерам.

Так вже на 11-ій хвилині з передачі Юрія забиває співвітчизник Алан Ауссі. Через десять хвилин Габовда реалізовує пенальті – 2:0.

У другому таймі Юрій оформлює дубль на 57-ій хвилині, забивши п’ятий гол своєї команди. А за три хвилини Габовда знову асистує Ауссі – 6:0.

У підсумку торпедівці оформили розгромну перемогу 7:1.

Команда Сергія Зеневіча продовжує йти в середині таблиці, тримаючи відстань у вісім пунктів від зони вильоту. Габовда у цьому сезоні має в своєму активі вже п’ять голів та п’ять асистів.

Категорія: у світі | Переглядів: 287 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0