Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Дубль "Минаю" поступається "Десні"
19:16
Дубль "Минаю" поступається "Десні"
На «Княжа Арені» в Щасливому дубль минайців поступився з рахунком 1:3.

Дубль
Як і у попередньому матчі, команду підвела реалізація, а ось господарі зуміли реалізувати свої моменти.

Вони забили гол у першому таймі, проте після перерви закарпатцям вдалося відіграти один м’яч – дебютним голом за «Минай» відзначився на 57-ій хвилині Василь Луців.

На жаль, цей гол ситуацію не змінив: втрата концентрації призвели до того, що спочатку через 2, а потім  ще через 6 хвилин «Десна» знову відзначилася у воротах Іллі Тарана. Від такого нокауту «минайці» вже відійти не змогли. У підсумку, чернігівці святкують перемогу 3:1.

Наступний матч наша команда проведе 21 листопада – вдома, з «Дніпром-1».

«Десна» U-21 - «Минай» U-21 3:1

Голи: Рассоха, 24, Демяненко, 59, 65 - Василь Луців, 57

«Десна» U-21:  Сидоренко, Бакун, Ветоха, Демяненко, Остапенко, Рассоха, Слотюк, Пусь, Ермеідіс, Бабор, Шостка

«Минай» U-21:  Таран, Шевченко (Гуменяк, 76), Допілка, Чушенко (Скала, 71), Василь Луців, Петро Луців, Капаррос, Глагола (Чистяк, 90), Шпак, Федоров (Сахно, 46), Навроцький