Головна » Усі публікації » Чемпіонат України » Дубль Салбака завдає поразки ужгородцям
19:28
Дубль Салбака завдає поразки ужгородцям
Закарпатська команда у 6-му турі чемпіонату Другої ліги поступається на виїзді у Хмельницькому.

Дубль Салбака завдає поразки ужгородцям Уже на 9 хв. “Поділля” відкрило рахунок у матчі. Після передачі з лівого флангу у підкаті м’яч у ворота проштовхнув легіонер команди Фаді Салбак, який приєднався до клубу у вересні.

Однак “ужгородці” не знітились і вже всередині першої половини зустрічі вирівняли паритет. П’ятим голом у чемпіонаті відзначився Адріан Пуканич. Навіс з лівого краю “шведою” від Юрія Чонки і капітан команди злету вколочує м’яч у правий від кіпера кут — 1:1.

У другому таймі “Поділля” зуміло організувати переможний м’яч. Його автор — канадський ізраїльтянин Фаді Салбак. Гравець вдало завершив простріл з правого флангу.

“Ужгород” завершував поєдинок у суттєвій меншості: рефері вилучив двох футболістів закарпатської команди. На 64 хв. за фол поблизу штрафної поле покинув Владислав Шкіндер. А трохи більше, ніж через 10 хвилин червоне світло перед собою побачив Віктор Ряшко.

У підсумку, 2:1. “Ужгород” залишається лідером, але конкуренти, зокрема “Поділля, скорочують відстання до трьох балів.

“Поділля” — “Ужгород” 2:1

Голи: Салбак 9, 50 - Пуканич, 21.

Вилучення: Владислав Шкіндер 64 хв., Віктор Ряшко 75 хв.