Головна » Усі публікації » у світі » Ференцик дублем дебютував за "Динамо"
09:31
Ференцик дублем дебютував за "Динамо"
Худлівський атакувальний півзахисник розпочинає новий сезон у третій словацькій лізі.

Ференцик дублем дебютував за Ще минулого року Вадим Ференцик виступав за ФК "Ужгород" (49 матчів, 4 голи) у Другій та Першій лігах України, а зараз змушений вперше у своїй футбольній кар'єрі грати у якості легіонера за кордоном.

Весняну частину 21-річний закарпатець провів у ФК "Марцелова", за яку дебютував 19 березня. За першу команду, яка виступає у третій словацькій лізі (зона Захід), Вадим зіграв 15 матчів і забив 1 гол. Також провів кілька матчів за другу команду "Марцелова" у четвертій лізі - 3 матчі, 7 голів.

Новий сезон Фері розпочав у команді третього дивізіону ОФК "Динамо" Малженіце.

Малженіце у минулому сезоні третьої ліги Словаччини завершили чемпіонат на шостому місці з вісімнадцяти команд.

У неділю, 31 липня, першим офіційним матчем став кубковий поєдинок першого раунду на виїзді проти ФК "Велкі Цетін". Малженіце перемогло 8:0, а Вадим за три хвилини оформив дубль, забивши на 18-й та 21-й хвилинах.

Вже наступних вихідних стартує чемпіонат, де динамівці зустрінуться із "Слован" Галанта.

Категорія: у світі | Переглядів: 661 | Додав: lobda | Рейтинг: 5.0/2