Головна » Усі публікації » у світі » Фінальний день для закарпатців в Італії
23:15
Фінальний день для закарпатців в Італії
Закарпатські юні футболісти завершили виступи на змаганнях в Італії з перемогою та поразкою.

Вихованці ужгородського СДЮШОР в заключному поєдинку турніру зійшлися у боротьбі за 19-20 місця з аргентинським Лос Аромосом. В першому таймі наші хлопці нічим не поступалися представникам американського континенту. В кінці першої половини гри Мердеєв та Катона своїми ударами потривожили воротаря гостей Раміреса.

Та з початком другого тайму Аромос почали все більше підтискати ужгородців. Удари Тіаго, Ладрін Віано, Генеро, Барренехи, Лукаса були або не точними, або йшли до рук голкіпера. В останню десятихвилинку закарпатці все ж таки пропустили два голи після стандартів. На 40-ій хвилині Тіаго подав кутовий, а Хуан замкнув гольову передачу. За три хвилин до кінця матчу Хуан забиває з пенальті і посуває Ужгород на 20 місце в загальному заліку.

Склад Ужгорода був наступним: Кашка, Работишин, Ганич, Коваль, Шахарда, Дзьоф, Катона, Мердеєв, Михалко, Ердевді, Маркович. Запасні: Тимканич.

Підопічні Білана ж закінчили турнірну ходу на мажорній ноті. У битві з Остіамаре вони святкували вікторію і розташувались на 17 сходинці.

Початок гри був за італійцями, які подали два кутові. На 10 хвилині Глеба відкриває рахунок в зустрічі, але вже за хвилину Романі швидко відповідає українцям своїм голом. До перерви команди обмінялись ще декількома ударами.

З початком другої половини матчу сілецькі футболісти знову повели завдяки голу Івана Папа. Остіамаре намагались врятувати матч та за десять хвилин до завершення гри привезли пенальті в свої ворота, який реалізував Віталій Король. Команда з Сільця показала хорошу гру, з якою заслуговувала боротися за значно вищі місця.

Команда Білана грала в такому складі: Ігор Боднар, Віталій Кузьма, Тарас Глеба, Віталій Король, Іван Глушко (ст.),Іван Пап, Василь Булеза, Іван Станкович, Едгар Віннер, Дмитро Глеба, Станіслав Чакавий. На заміну вийшли: Антон Феєр.

Ось інші результати сьогоднішнього ігрового дня:

PRATO - TOR TRE TESTE 1-2 Гра за 9-10 місця – Stadio Le Longhe Taviano

UDINESE -NICK BARI 2-0 - Гра за 11-12 місця – Stadio Comunale “Vinicio Vetrugno” Copertino

SANT'ANIELLO - CAPUA 1-1 (7-6 по пен.) – Гра за 13-14 місця – Stadio Comunale "Giovanni Paolo II" Nardò

EUROSPORT BRINDISI – HELSINKI 0-1 – Гра за 15-16 місця - Stadio “Basurto” Racale

OSTIAMARE - SILTCE 1-3 – Гра за 17-18 місця - Stadio Comunale Lequile

LOS AROMOS - UZHGOROD 2-0 – Гра за 19-20 місця – Stadio “Bianco” Gallipoli

CAPO DI LEUCA - TARAS TARANTO 1-0 – Гра за 21-22 місця – Cittadella dello Sport “Giovanni Paolo II” Castrignano del Capo

GALLIPOLI - NUORESE 1-0 – Гра за 23-24 місця – Stadio “Bianco” Gallipoli

Півфінали

Milan – Juve 2-2 (3-5 по пен.) (pt. 13’ Luscietti (M); st. 9’ Da Costa (r)(J), 11’ Bassoli (M), 20’ Continella (J)

Inter – Pantanelli Siracusa 8-0 (pt. 6’ Esposito, 10’ Sakho; st. 6’, 11’, 12’ Goffi, 18’ Mangiarotti, 23’ Barazzetta)

В завтрашньому фіналі зійдуться Ювентус та Інтер.

Категорія: у світі | Переглядів: 717 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0