Головна » Усі публікації » Чемпіонат районів » ФК "Берегуйфалу" завойовує Кубок Берегівщини (ФОТО)
12:46
ФК "Берегуйфалу" завойовує Кубок Берегівщини (ФОТО)
У селі Яноші Берегівського району в неділю було подвійне свято.

ФК

До міжнародного фестивалю дружби народів «Берег-Фест» додалися ще й футбольні заходи. Так, до обіду відбувся турнір за участю хлопців 2007 року народження і молодші. Брали участь 5 команд – із Батьова, Слободи, Яношів, Гаті та Великих Берегів. Третє місце посіли гравці Гаті, друге – Слободи, а переможцем став колектив із Великих Берегів.

Відтак настала кульмінація – фінал Кубка Берегівського району. Зустрічалися місцевий ФК «Берегуйфалу» та команда ФК «Вилок» із Виноградівщини. Суперники виявилися не тільки з різних районів, а й із різних полюсів районного чемпіонату. Як зазначив Олександр Чегіль, голова Федерації футболу Берегівського району, ФК «Берегуйфалу» – аутсайдер чемпіонату, тоді як «Вилок» змагається за нагороди, посідає третє місце, відстаючи від лідера на одне очко.

Загалом Кубок тривав у три етапи, аж поки в Яношах не зійшлися основні претенденти. Із помислами про перемогу команди й розпочали матч, обмінявшись атаками. Утім, до перерви більше м’ячем володіла команда з Берегівщини. Вона ж переважала й за створеними моментами. Закономірно: ще в першій половині першого тайму повела 2:0. Спочатку, на 10 хв., помилкою воротаря суперника при вибиванні м’яча скористався Чобо Копор – 1:0. А на 17-й результат подвоїв Адам Пушкаш. Зусиллями Шандора Балога, скориставшись атакою на правому фланзі, гравці з Виноградівського району скоротили відставання в рахунку – 1:2. Інтрига знову стала сильнішою.

Після перерви команда з Вилока вирівняла гру й під тиском результату активізувала свої дії. Однак ФК «Берегуйфалу» атакував не менше, хоч на 75 хв. Бейло Пушкаш отримав друге попередження. Під завісу зустрічі у колективу з Виноградівщини дещо здали нерви. І це йому пощастило, що з двох червоних карток за грубу гру Шандора Балога й воротаря Ференца Балажа арбітр показав лише одну – першому. З усім тим, 2:1 за аутсайдером чемпіонату району. Він здобув у Яношах історичну перемогу й став володарем почесного трофея.

Після гри Степан Ковач, селищний голова Вилока, привітав суперників із перемогою, подякував Федерації футболу Берегівського району, що прийняли команду до своїх змагань і відзначив рідний колектив, який усе ж дійшов до фіналу. А тренер-гравець ФК «Берегуйфалу» Адам Пушкаш сказав, що його команда невдало виступає в чемпіонаті, тому хотіла зарекомендувати себе в Кубку й за рахунок бажання та самовіддачі перемогла.

Одразу після матчу відбулося нагородження за участю Ішвана Петрушки, голови райдержадміністрації, Йосифа Шіна, голови райради, та Олександра Чегіля, голови районної федерації футболу. Команди отримали медалі, переможець – кубок. Було відзначено й кращих гравців матчу – Адама Пушкаша та Дмитра Микулку.

Чимало вболівальників прийшли підтримати учасників поєдинку й радо вітали основного тріумфатора…