Головна » Усі публікації » Чемпіонат області » ФК «Дийдо» у важкому поєдинку перемагає ФК «Баранинці»
10:23
ФК «Дийдо» у важкому поєдинку перемагає ФК «Баранинці»
У центральному матчі другого туру (перша ліга, західна зона) зустрілися команди ФК «Дийда» та ФК «Баранинці».

Господарі ще з перших хвилин показали хто газда на полі, відтак, без особливих труднощів заволоділи центром поля і нав’язували супернику свою гру.

Вирішити долю матчу, підопічні Іштвана Гіді, могли ще у першій сорокап’ятихвилинці. Забракло фарту. На 7-ій хвилині Роберт Давід добряче потрусив стійку. Згодом, помилку партнера по команді виправив Куцкір. Михайло здійснив хороший прохід правим флангом і влучно пробив по воротам. Господарі могли відзначитись ще зо двічі. Бракувало точності. «Баранинці» ж запам’яталися «беззубою» грою.

Другий тайм розпочався за сценарієм попереднього. «Дийда» зуміла подвоїти свою перевагу на 65 хв. Роберт Давід наніс потужний удар метрів з 17 - 2:0.

Підопічні Іштвана Гіді вирішили, що справу зроблено і скинули оберти. Даремно, адже у підсумку ледь не поплатилися нічиєю. На 74-ій хвилині Володимир Браїла замкнув головою передачу з лівого флангу. А далі пішли затяжні атаки гостей, які ледь не увінчались успіхом. Проте, захисні редути «Баранинців» витримали.

Відтак, берегівчани перемагають, а гості з Ужгородщини втрачають перші залікові пункти.