Головна » Усі публікації » в Україні » Футзальна команда УжНУ - бронзові призери всеукраїнських змагань
18:46
Футзальна команда УжНУ - бронзові призери всеукраїнських змагань
Ужгородські студенти зайняли третє місце на всеукраїнському турнірі у Києві.

20-21 березня у місті Київ відбулися всеукраїнські змагання з футзалу серед студентів (чоловіки) 2018 року, присвячені Міжнародному дню боротьби за ліквідацію расової дискримінації. Участь у турнірі взяло сім інтернаціональних команд, серед яких були і ужгородські студенти. У складі нашої команди були такі відомі футболісти нашого краю, як Стефан Федак та Максим Минайленко (ФК «Минай»), Олександр Бако, Дмитро Рацин та Сергій Машталір (ФК «Середнє»).

Закарпатці впевнено виграли свою групу, здобувши дві перемоги. Та у півфіналі поступились сумським студентам 2:4, які у підсумку і стали переможцями змагань. У поєдинку за бронзові нагороди команда УжНУ вдруге на турнірі розправилася з КНТЕУ 5:2.

Група 1
1. Європейський університет;
2. Сумський державний університет (СумДУ);
3. Національний технічний університет України "Київський національний інститут імені Ігоря Сікорського";
4. Одеський національний медичний університет (ОНМедУ).

Група 2
1. Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ);
2. Національний університет фізичного виховання та спорту (Київ);
3. Ужгородський національний університет (УжНУ)

Фінал
СумДу - ОНМедУ 3:3 (післяматчеві 6-ти метрові удари 3:2)

Загальний підсумок

1 місце – СумДу;
2 місце – ОНМедУ;
3 місце – УжНУ;
4 місце – КНТЕУ;
5 місце - Національний університет фізичного виховання та спорту;
6 місце - Національний технічний університет України "Київський національний інститут імені Ігоря Сікорського";