Головна » Усі публікації » у світі » Габовда стріляє дублем у ворота "Динамо" (ВІДЕО)
12:11
Габовда стріляє дублем у ворота "Динамо" (ВІДЕО)
Другий матч поспіль мукачівський півзахисник оформлює дубль і приносить перемогу своїй команді.

Габовда стріляє дублем у ворота У 28-му турі вищої ліги чемпіонату Білорусі торпедівці грали у гостях у свого головного конкурента за місце у єврокубках - брестcького Динамо Мілевського та Нойка. Гра вийшла результативною і напруженою до останніх хвилин, де і було визначено переможця.

Першими забили господарі на 32-ій хвилині - 1:0. Та в другому таймі за справу взявся Габовда, який на 56-ій та 73-ій хвилині двічі розписався у воротах Динамо. Хоч Брест і зумів відігратися на 88-ій хвилині з пенальті та вже у додатковий час жодинці вирвали перемогу 2:3, Юрій взяв участь і в цій переможній атаці.

Ця виїздна звитяга дозволила Торпедо-БеЛАЗ обійти Динамо у таблиці і разом з Німаном ділити третю позицію (в обох по 50 очок), а до лідера 4 очки, тому за два тури до завершення чемпіонату Жодіно все ще залишається у гонці за золотом.

У восьми матчах чемпіонату Габовда забив вже п'ять голів і віддав одну гольову передачу.

Категорія: у світі | Переглядів: 409 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0