Головна » Усі публікації » у світі » Гіді забиває у Кубку Угорщини (ВІДЕО)
12:37
Гіді забиває у Кубку Угорщини (ВІДЕО)
Закарпатський півзахисник забив переможний м'яч своєї команди у кубковому протистоянні.

У суботу, 18 вересня, відбулись стартові поєдинки 1/32 Кубку Угорщини. Вашаш грав на виїзді проти Будайорш - обидві команди виступають у другому за силою дивізіоні, однак виконують різні завдання у цьому сезоні.

Саме фаворит гри Вашаш і здобув перемогу у цьому протистоянні з рахунком 3:1, а уродженець Великої Доброні Шандор Гіді став одним з героїв зустрічі: на 43-ій хвилині він виконав асист на Радо у випадку з першим голом своєї команди, а на 47-ій хвилині завдав потужного удару з 20 метрів, забивши другий м'яч у ворота Будайорша, який у підсумку став вирішальним.

У наступному раунді Вашаш зіграє з Ясбереньї, який виступає у нижчому дивізіоні.

Категорія: у світі | Переглядів: 490 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0