Головна » Усі публікації » у світі » Гол та асист Шандора Вайди приносить нічию з "Гонведом" (ВІДЕО)
23:48
Гол та асист Шандора Вайди приносить нічию з "Гонведом" (ВІДЕО)
У третьому турі ОТП Банк ліги Угорщини Шандор Вайда відзначився голом-красенем.

Гол та асист Шандора Вайди приносить нічию з
Виноградівському футболісту вистачило трьох матчів у вищій лізі Угорщини, щоб відкрити лік своїм голам. У суботу, 29 липня, у виїзноу матчі з «Гонвед» Будапешт команда закарпатців першою відкрила рахунок вже на третій хвилині – це Шандор Вайда обвідним ударом метрів з 22, з правого краю, поцілив у дальній кут, без шансів для воротаря.

У другому таймі столична команда забила два голи у ворота «Балмазуйвароша» та Вайда знову проявив активність (на 69-й хвилині) на правому краї нападу і віддав гольову передачу на свого партнера грузина Арабулі Бачана, який зрівняв рахунок у матчі і встановив кінцевий результат. На 71-й хвилині Габовда заробив червону картку.

У попередніх двох поєдинках Вайда та Габовда провели на полі всі 90 хвилин. У першому турі «Балмазуйварош»на виїзді зіграв внічию з «Відеотоном» 1:1. У другому - поступився вдома ФК «Вашаш» 0:1.

Категорія: у світі | Переглядів: 1841 | Додав: lobda | Рейтинг: 0.0/0